MATTEL Pištoľ Boom čo Twisted Spinner

−26 %
29,59 € 21,89 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Pištoľ Twisted Spinner bude ústredným výrobkom známym z televízie na celom svete. Táto pištoľ má rotujúcu hlaveň, ktorá pri plnom nabití pojme 8 striel. Pištoľ ponúka úžasné vizuálne efekty, pretože po výstrele sa otočí o 310 °. Pištoľ vystrelí, keď chlapci stlačia prednú rukoväť, a bude strieľať tak rýchlo, ako rýchlo dokážu rukoväť stlačiť. S každým stlačením rukoväte pištoľ vystrelí jednu strelu.

Pištoľ je vybavená tlačidlom, ktoré tiež poznáte z televízie. Tlačidlom sa dajú premeniť štíty, čo dodáva pištoli ďalšiu úroveň sofistikovanosti. Na štítoch je materiál Smart Stick, takže v zápale boja dokážu chytiť a znovu použiť protivníkove strely.

Súprava sa tiež dodáva s 8 strelami Smart Stick a jedným 30cm priľnavým terčom Smart Stick. Ak chceš mať pištoľ prispôsobenú ešte viac na mieru, vyber si balenie samolepiek k potlači Printable Target Sticker a vytlač si vlastné návrhy štítu pištole Smart Stick.

Vlastnosti

Kód 25BGY62
Určenie Chlapčenské
Vek od 6 rokov
Vek do 12 rokov
Druh strelné zbrane

Značka MATTEL

MATTEL

Značka MATTEL je najväčším výrobcom hračiek na celom svete. V povedomí širokej verejnosti je zapísaná najmä prostredníctvom značky bábik a príslušenstvo Barbie. Bábika Barbie v roku 2009 oslávila 50.narozeniny a teší sa pevnému zdraviu. Hračky od Mattela sú zárukou vysokej kvality. V súčasnej dobe patrí pod materskú spoločnosť značky Barbie, Hot Wheels, Scrabble, Matchbox a mnoho ďalších.