Playmobil 5543 Vozidlo lekára

−35 %
€ 22.41 € 14.51 pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí,
môžete bez problémov vrátiť

Popis

Vyraz za svoju zdravotníckou praxou do terénu. K dispozícii máš spoľahlivý automobil, pacienti už na teba netrpezlivo čakajú. Môžeš využiť svoj kufrík alebo mobilné kapačky. Stavebnica a doplnky PLAYMOBIL vynikajú predovšetkým kvalitou spracovania a určením deťom útleho veku. Väčšina stavebníc je vhodná pre deti už od troch alebo štyroch rokov a môžu sa tak stať ideálnym úvodom do sveta stavebníc, zábavného skladanie a rozvíjanie schopností a fantázie.

Stavebnice Playmobil vykresľujú naozajstný aj rozprávkový svet a rozširujú tak deťom obzory o svete okolo nás, dopomáhajú k pochopeniu základných princípov, užitočnosti hospodárskych zvierat, povolania, sociálneho spolužitia v rodine alebo dopravného značenia. Figúrky disponujú kĺbovým mechanizmom a dajú sa tak skvele ohýbať pre najrôznejšie činnosti. Kúpte vašim deťom stavebnicu Playmobil a rozšírte ich obzory.

  • Záchranár s vybavením prvej pomoci.
  • Odnímateľná strecha vozidla.
  • V kufri je uložené záchranárske zariadenie.

Vlastnosti

Kód P 5543
Určenia Detské
Vek od 4 rokov
Vek do 10 rokov

Značka Playmobil

Playmobil

Plastové stavebnice, hračky a panáčikov pod menom Playmobil začala produkovať začiatkom 70. rokov dvadsiateho storočia. Dnes firma sídli v nemeckom Zirndorfe, neďaleko Norimbergu, kde prevádzkuje aj fantastický zábavný park Playmobil. Playmobil so svojimi typickými prívetivými panáčikov a zvieratkami sa členia na témy a séria prispôsobené deťom rôzneho veku.