Playmobil 6792 Prenosný vodný kútik v ZOO

−31 %
44,86 € 30,87 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 783486

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Vodný svet a ZOO v prenosnom kufríku.

Ryba a mrož plávajú. Vodná hra a náklonná kvetina sa dajú do pohybu vďaka vode z naberačky. V praktickom kufríku sa dá schovať všetko príslušenstvo.

  • Dve polovice kufríka sa posunú k sebe a vytvoria krajinu tým, že sa do seba zaháknu.
  • Podľa vlastného uváženia sa dá zelená polovica kufra otočiť vonkajšou stranou nadol a zaháknuť do modrej polovičky kufra, takže zelená polovica slúži ako veľký vodný bazén.
  • Ryba a mrož vedia plávať
  • Obe úplne otočné koruny stromov sa dajú nastaviť tak, že voda steká z jednej koruny do druhej a následne do kvetu. Od istého množstva vody sa kvetina ohne a voda vytečie do muldy a ďalej do oboch bazénikov. Po vyprázdnení sa kvetina zase narovná.
  • Prevoz: Modrá polovica kufra má rám, do ktorého sa dajú dať všetky dodávané diely. Následne sa na modrú polovicu zatlačí modrá polovica kufra. Potom sa dá kufor chytiť za ucho a prenášať.

 

Vlastnosti

Kód P 6792
Určenie Detské
Vek od 2 rokov

Značka Playmobil

Playmobil

Plastové stavebnice, hračky a panáčikov pod menom Playmobil začala produkovať začiatkom 70. rokov dvadsiateho storočia. Dnes firma sídli v nemeckom Zirndorfe, neďaleko Norimbergu, kde prevádzkuje aj fantastický zábavný park Playmobil. Playmobil so svojimi typickými prívetivými panáčikov a zvieratkami sa členia na témy a séria prispôsobené deťom rôzneho veku.