Doprava zadarmo

Playmobil 6792 Prenosný vodný kútik v ZOO

€ 44.86 € 30.87
Tovar máme skladom!
U vás doma 2. 5. až 3. 5.

Popis

Vodný svet a ZOO v prenosnom kufríku.

Ryba a mrož plávajú. Vodná hra a náklonná kvetina sa dajú do pohybu vďaka vode z naberačky. V praktickom kufríku sa dá schovať všetko príslušenstvo.

  • Dve polovice kufríka sa posunú k sebe a vytvoria krajinu tým, že sa do seba zaháknu.
  • Podľa vlastného uváženia sa dá zelená polovica kufra otočiť vonkajšou stranou nadol a zaháknuť do modrej polovičky kufra, takže zelená polovica slúži ako veľký vodný bazén.
  • Ryba a mrož vedia plávať
  • Obe úplne otočné koruny stromov sa dajú nastaviť tak, že voda steká z jednej koruny do druhej a následne do kvetu. Od istého množstva vody sa kvetina ohne a voda vytečie do muldy a ďalej do oboch bazénikov. Po vyprázdnení sa kvetina zase narovná.
  • Prevoz: Modrá polovica kufra má rám, do ktorého sa dajú dať všetky dodávané diely. Následne sa na modrú polovicu zatlačí modrá polovica kufra. Potom sa dá kufor chytiť za ucho a prenášať.

 

Vlastnosti

Kód: P 6792
Určenia: Detské
Vek od: 2 rokov

Značka Playmobil

Plastové stavebnice, hračky a panáčikov pod menom Playmobil začala produkovať začiatkom 70. rokov dvadsiateho storočia. Dnes firma sídli v nemeckom Zirndorfe, neďaleko Norimbergu, kde prevádzkuje aj fantastický zábavný park Playmobil. Playmobil so svojimi typickými prívetivými panáčikov a zvieratkami sa členia na témy a séria prispôsobené deťom rôzneho veku.