NIVEA Nočný krém proti vráskam Q10 50 ml
-28%

NIVEA Nočný krém proti vráskam Q10 50 ml

€ 11.45 € 8.18
Vypredané

Popis

Starostlivosť proti vráskam.

Čo tomu hovorí sám dodávateľ?

Starostlivosť v harmónii s Vašou pleťou: Q10 a kreatín sú vysoko účinné látky, ktoré sa prirodzene nachádzajú vo Vašej pleti. S pribúdajúcim vekom sa ich množstvo znižuje, čo spôsobuje úbytok energie pre ďalšie regeneráciu pleti. Rad Nivea Q10 plus obsahuje účinné zloženie s pleti vlastným koenzýmom Q10 a kreatínom, ktoré pôsobí efektívne proti vráskam a zároveň v harmónii s Vašou pleťou.

Zloženie výrobkov Nivea je inšpirované prírodou a preto dosahujú vysokú účinnosť a podporujú prirodzenú krásu Vašej pokožky.

Čo by ste mali vedieť?

Viditeľne redukuje vrásky. Regeneruje pleť počas noci. Dermatologicky testované a schválené. Vhodné aj pre citlivú pleť. Odporúčaný vek: 30+. Výsledok: Vrásky sú viditeľne redukované. Pleť je zregenerovaná, vyhladená a vyzerá mladšie.

Nivea Nočný krém proti vráskam Q10 plus viditeľne redukuje vrásky a regeneruje počas noci, kedy je pleť najviac pripravená prijímať hydratáciu. Ošetrujúce zloženie s pleti vlastným koenzýmom Q10 a kreatínom: - Poskytuje pleti intenzívnu hydratáciu počas noci. - Efektívne bojuje proti vráskam zvnútra. - Zvyšuje obsah pleti vlastného koenzýmu Q10 a kreatínu počas noci.

Nanášajte každý večer na dôkladne vyčistenú pleť. Aplikujte malé množstvo krému na tvár, krk a dekolt a jemne vmasírujte krúživými pohybmi smerom nahor. Vynechajte citlivú oblasť okolo očí.

Vlastnosti

Kód: 81289
Určenia: Dámske
Země původu: Polsko
Vek od: 12 rokov
Vek do: 99 rokov
Objem: 50 ml
Hmotnosť: 187 g
Výška: 76 mm
Šírka: 66 mm
Hĺbka: 65 mm
Druh: krabice
Jazyky na balenie: Čeština, slovenčina a maďaština

Značka NIVEA

NIVEA patrí medzi značky, ktorým ľudia na svete najviac dôverujú. Ponúka spoľahlivý a dlhodobo vysoký úžitok z používania. V sortimente sú zastúpené výrobky pleťovej kozmetiky pre ženy, mužov a deti.