NIVEA Q10 Denný a nočný krém pack 100 ml
-29%

NIVEA Q10 Denný a nočný krém pack 100 ml

€ 18.18 € 12.73
Vypredané

Popis

Starostlivosť proti vráskam.

Čo tomu hovorí sám dodávateľ?

Nivea denný krém proti vráskam Q10 plus pri pravidelnom používaní zvyšuje obsah pleti vlastného koenzýmu Q10 a kreatínu v pleti, efektívne bojuje proti vráskam zvnútra a pomáha predchádzať vzniku nových. OF 15 a UVA ochrana pomáhajú chrániť pleť pred vznikom vrások spôsobených slnečným žiarením. Ošetrujúce zloženie pleť intenzívne hydratuje, vyhladzuje a zanecháva ju jemnú a hladkú. Nivea nočný krém proti vráskam Q10 plus pri pravidelnom používaní zvyšuje obsah pleti vlastného koenzýmu Q10 a kreatínu v pleti, efektívne bojuje proti vráskam zvnútra a pomáha predchádzať vzniku nových. Ošetrujúce zloženie regeneruje pleť počas noci, kedy je pripravená prijímať hydratáciu.

Zloženie výrobkov Nivea je inšpirované prírodou a preto dosahujú vysokú účinnosť a podporujú prirodzenú krásu Vašej pokožky.

Čo by ste mali vedieť?

Dermatologicky testované a schválené. Normálna až suchá pleť. Vhodný aj pre citlivú pleť. Odporúčaný vek: 30+.

Výsledok: - Vrásky sú viditeľne redukované. - Efektívne spomaľuje tvorbu nových liniek a vrások. - Pleť je svieža a mladšia na pohľad.

Nivea denný krém proti vráskam Q10 plus. Použitie: Nanášajte na dôkladne vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu. Vynechajte oblasť okolo očí. Nivea nočný krém proti vráskam Q10 plus. Použitie: Nanášajte každý večer na dôkladne vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu. Vynechajte oblasť okolo očí.

Vlastnosti

Kód: 93360-00790-00
Určenia: Dámske
Země původu: Polsko
Vek od: 18 rokov
Vek do: 99 rokov
Objem: 100 ml
Hmotnosť: 251 g
Výška: 134 mm
Šírka: 73 mm
Hĺbka: 72 mm
Druh: krabice
Jazyky na balenie: Čeština, slovenčina a maďaština

Značka NIVEA

NIVEA patrí medzi značky, ktorým ľudia na svete najviac dôverujú. Ponúka spoľahlivý a dlhodobo vysoký úžitok z používania. V sortimente sú zastúpené výrobky pleťovej kozmetiky pre ženy, mužov a deti.