Pafaas Hovoriaca Pafinka

−42 %
25,42 € 14,51 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Hovoriaca Pafinka - Pafíkova sestrička. Hovoriaca Pafinka deťom bude rozprávať originálny príbeh ako vznikol Pafík a Pafinka. Ďalej bude spievať známe detské pesničky, hovoriť detské riekanky (o ľudskom tele, ako správne prechádzať ceste, ako si čistiť zúbky, alebo jesť), básničky, a dlhé rozprávky. Dieťa si tak môže samo všetko prehrávať a tak sa učiť riekanky spolu s Pafinkou. Jednoduché ovládanie a prehrávanie jednoduchým stlačením okrúhleho tlačidla na brušku Pafinky. Hračka má aj funkciu pauza (keď sa stlačí okrúhle tlačidlo počas prehrávania) a funkciu automatické vypnutie (ak je dlhší čas v nečinnosti). Hračka sa vypne dlhým stlačením okrúhleho tlačidla.

Rozmer Pafinky v súprave je 20 cm x 14 cm x 17,5 cm a je vyrobená z príjemného plyšového materiálu. Hračka je na 2 x AA batérie, Telo je z plastu a na ňom je tlačidlo na ovládanie, tlačidlá pri hre i farebne blikajú a dieťa tak môže mať večer v izbičke aj farebné osvetlenie pri hre. Príjemným hlasom sprevádza známa a sympatická moderátorka Míša Jadrná.

Vlastnosti

Kód Pafaas
Určenie Dievčenské
Vek od 2 rokov
Vek do 4 rokov

Značka Pafaas

Pafaas Značka Pafaas je dovozcom a výrobcom originálnych náučných hračiek pre predškolákov aj školákov. Hovoriaci psík Pafík alebo 3D tabliet iste poteší každé malé dieťa.