Pafaas Hovoriaca Pafinka

€ 25.42 € 14.51
Vypredané

Popis

Hovoriaca Pafinka - Pafíkova sestrička. Hovoriaca Pafinka deťom bude rozprávať originálny príbeh ako vznikol Pafík a Pafinka. Ďalej bude spievať známe detské pesničky, hovoriť detské riekanky (o ľudskom tele, ako správne prechádzať ceste, ako si čistiť zúbky, alebo jesť), básničky, a dlhé rozprávky. Dieťa si tak môže samo všetko prehrávať a tak sa učiť riekanky spolu s Pafinkou. Jednoduché ovládanie a prehrávanie jednoduchým stlačením okrúhleho tlačidla na brušku Pafinky. Hračka má aj funkciu pauza (keď sa stlačí okrúhle tlačidlo počas prehrávania) a funkciu automatické vypnutie (ak je dlhší čas v nečinnosti). Hračka sa vypne dlhým stlačením okrúhleho tlačidla.

Rozmer Pafinky v súprave je 20 cm x 14 cm x 17,5 cm a je vyrobená z príjemného plyšového materiálu. Hračka je na 2 x AA batérie, Telo je z plastu a na ňom je tlačidlo na ovládanie, tlačidlá pri hre i farebne blikajú a dieťa tak môže mať večer v izbičke aj farebné osvetlenie pri hre. Príjemným hlasom sprevádza známa a sympatická moderátorka Míša Jadrná.

Vlastnosti

Kód: Pafaas
Určenia: Dievčenské
Vek od: 2 rokov
Vek do: 4 rokov

Značka Pafaas

Značka Pafaas je dovozcom a výrobcom originálnych náučných hračiek pre predškolákov aj školákov. Hovoriaci psík Pafík alebo 3D tabliet iste poteší každé malé dieťa.