Zhu Zhu Súprava poník Blackberry s príslušenstvom

−45 %
20,00 € 10,99 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Táto súprava obsahuje krásneho, jemného poníka s dlhou hrivou a žínkami na česanie a pletenie vrkočov. Poník je interaktívny, elektronický, jazdí na kolieskach a vydáva zvuky. Hrebeň a 2 batérie AAA sú súčasťou balenia. Navyše k poníkovi dostanete bohatú výbavu, pomocou ktorej pripravíte svojich poníkov na výstavy. Štýlové príslušenstvo obsahuje: sedlo, uzdu, sponky pre poníky a ďalšie ozdoby. Získate náhodne jeden z vyobrazených variantov.
Blackberry miluje poznávanie nových kultúr. Tento poník sa pýši svojím vycibreným vkusom a veľkou znalosťou histórie, kuchyne a umenia. Blackberry možno strávi väčšinu svojich dní s nosom v knihe, ale tvárou v tvár nebezpečenstvu je veľmi nebojácna! V žiadnom prípade ju neskúšajte kŕmiť jablkami. Jej obľúbenou desiatou je hrsť černíc, podľa nich dostala aj svoje meno.

Vlastnosti

Kód 44052
Určenie Dievčenské
Farba Modrá
Vek od 3 rokov
Vek do 6 rokov
Rozmery poník: 15x9x6 cm
Vek 4 +
Balenie obsahuje poníka a súpravu príslušenstva

Značka Zhu Zhu

Zhu Zhu Zhu Zhu zvieratká sa na svet pozrela v roku 2009. V americkom St.Louis ich začal vyrábať Russ Hornsby. Zhu Zhu znamená v mandarínskej čínštine "malé prasiatko", ale spoločnosť vyrába aj veľa iných zvieratiek, ktoré sa pohybujú, vydávajú zvuky a sú vo všetkých ohľadoch smiešny.