Zhu Zhu Súprava poník Blackberry s príslušenstvom

€ 20.00 € 10.99
Vypredané

Popis

Táto súprava obsahuje krásneho, jemného poníka s dlhou hrivou a žínkami na česanie a pletenie vrkočov. Poník je interaktívny, elektronický, jazdí na kolieskach a vydáva zvuky. Hrebeň a 2 batérie AAA sú súčasťou balenia. Navyše k poníkovi dostanete bohatú výbavu, pomocou ktorej pripravíte svojich poníkov na výstavy. Štýlové príslušenstvo obsahuje: sedlo, uzdu, sponky pre poníky a ďalšie ozdoby. Získate náhodne jeden z vyobrazených variantov.
Blackberry miluje poznávanie nových kultúr. Tento poník sa pýši svojím vycibreným vkusom a veľkou znalosťou histórie, kuchyne a umenia. Blackberry možno strávi väčšinu svojich dní s nosom v knihe, ale tvárou v tvár nebezpečenstvu je veľmi nebojácna! V žiadnom prípade ju neskúšajte kŕmiť jablkami. Jej obľúbenou desiatou je hrsť černíc, podľa nich dostala aj svoje meno.

Vlastnosti

Kód: 44052
Určenia: Dievčenské
Barva: Modrá
Vek od: 3 rokov
Vek do: 6 rokov
Rozmery: poník: 15x9x6 cm
Vek: 4 +
Balenie obsahuje: poníka a súpravu príslušenstva

Značka Zhu Zhu

Zhu Zhu zvieratká sa na svet pozrela v roku 2009. V americkom St.Louis ich začal vyrábať Russ Hornsby. Zhu Zhu znamená v mandarínskej čínštine "malé prasiatko", ale spoločnosť vyrába aj veľa iných zvieratiek, ktoré sa pohybujú, vydávajú zvuky a sú vo všetkých ohľadoch smiešny.