Nutrilon 1 HA 800g

€ 17.49
Tovar máme skladom!

Popis

Počiatočná dojčenská mliečna výživa určená pre deti od narodenia so zvýšeným rizikom vzniku alergií.

 • Výživa obsahuje unikátnu zmes oligosacharidov vyvinutú podľa vzoru materského mlieka.
 • Nutrilon 1 HA je hypoantigénne (HA) dietetická potravina na osobitné medicínske účely vhodná pre výživu dojčiat od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené.
 • Určené pre diétny režim pri znižovaní rizika vzniku alergie na bielkovinu kravského mlieka a s tým spojených prejavov alergických ochorení (napr. Atopický ekzém).
 • Vhodná voľba pre Vaše dieťa, ak má v rodinnej anamnéze alergické ochorenia a nemôže byť plne dojčené
 • Ak sa v rodine alergia už vyskytuje, najmä pokiaľ ňou trpia súrodenci, jeden z rodičov alebo obaja rodičia, má dieťa zvýšené riziko vzniku alergie
 • Prípravok umožňuje minimalizovať styk s antigénom (bielkovinou kravského mlieka) vďaka obsahu hydrolyzovanej bielkoviny, ale nemal by byť používaný pri preukázanej alergii na bielkovinu kravského mlieka
 • Na vzniku alergie sa podieľa viac rizikových faktorov (napr. výživa, genetické predispozície, ovzdušie, okolité prostredie, ...), úprava iba jedného z týchto faktorov nemusí mať vždy priaznivý účinok
 • Zaradením bežnej (nie hypoantigénnej) mliečnej výživy pred touto znižujete jej účinnosť
 • Chuť mlieka je v porovnaní s bežnou výživou mierne horkastá, čo je spôsobené obsahom hydrolyzovanej bielkoviny
 • Dojčenské mlieko obsahuje unikátnu zmes oligosacharidov scGOS / lcFOS (9: 1) inšpirovanú materským mliekom
 • Počiatočná dojčenská mliečna výživa je určená pre deti od narodenia.

 

Dôležité upozornenie: Pre výživu novorodencov a dojčiat je najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko. Výrobok je možné používať len pod kontrolou lekára. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu i uvedených odporúčaní. Akékoľvek pochybnosti a otázky konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Súčasne so zavedením vhodných príkrmov môžete prejsť na Nutrilon 2 HA, ktorý bol vyvinutý tak, aby spĺňal zvyšujúce sa výživové potreby staršieho dieťaťa.

Zloženie: Laktóza (z mlieka), koncentrát hydrolyzované srvátkové bielkoviny (z mlieka), rastlinné oleje, galaktooligosacharidy (z mlieka) 8%, emulgátor (estery mono- a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou), fruktooligosacharidy 0,6%, dihydrogénfosforečnan draselný , chlorid vápenatý, rybí olej, cholín chlorid, kyselina L - askorbová, sójový lecitín, taurín L-askorbát sodný, inositol, síran železnatý, síran zinočnatý, sodná soľ uridín 5'-monofosfátu, cytidín 5'-monofosfát, DL-α- tokoferyl acetát, adenozín 5'-monofosfát, sodná soľ inozín 5'-monofosfátu, L-karnitín, nikotínamid, sodná soľ guanozín 5'-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, D-biotín, síran meďnatý, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), retinyl palmitát, DL-α-tokoferol, riboflavín, tiamín hydrochlorid, cholekalciferol, pyridoxín hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, fytomenadión, seleničitan sodný. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. scGOS / lcFOS (9: 1) = 0,8 g / 100 ml dojčenského mlieka.

Vlastnosti

Kód: 561563
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 0 rokov
Počet kusov v balení: 1

Značka Nutrilon

Mlieko je neoddeliteľnou az počiatku často jedinou výživou vášho dieťatka, a preto venujeme jej výberu pozornosť. Nutrilon ponúka vo svojom portfóliu výrobky ako pre zdravé deti, tak pre deti, ktoré majú špecifické výživové požiadavky.