Nutrilon dojčenské mlieko 1 Low Lactose 400g

€ 8.29
Tovar máme skladom!

Popis

Diétna potravina na osobitné medicínske účely v prášku Nutrilon Low Lactose je diétna potravina na osobitné medicínske účely vhodná pre výživu dojčiat od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Určené pre diétny režim pri čiastočnej alebo úplnej neznášanlivosti mliečneho cukru (laktózy).

Nutrilon Low Lactose je vhodnou voľbou dojčenského mlieka pre Vaše dieťa, ak je citlivé na laktózu a nemôže byť plne dojčené. Laktóza je prírodný cukor, ktorý je obsiahnutý v materskom mlieku, ale aj v bežnej dojčenskej výžive. Ak dieťa trpí čiastočnou alebo úplnou intoleranciou mliečneho cukru, je nutné tento sacharid nahradiť vhodnou alternatívou. Čiastočná neznášanlivosť laktózy sa často objavuje po prekonanom hnačkovom ochorenia. Podanie výživy so zníženým obsahom laktózy pomôže zaistiť rýchlu rekonvalescenciu. Nutrilon Low Lactose spĺňa výživové potreby Vášho dieťaťa.

Dôležité informácie:

Pre výživu novorodencov a dojčiat je najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou zastúpením svojich živín a ich kvalitou materské mlieko. Nutrilon by mal byť používaný na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy ľudí, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.

Výrobok je vhodný pre výživu dojčiat od narodenia, ak nemôžu byť dojčené. Je určený pre zvláštnu výživu dojčiat počas prvých mesiacov života až do zavedenia vhodných príkrmov. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu a uvedené odporúčania. Súčasne so zavedením príkrmov je vhodné prejsť na následnú dojčenskú výživu, napr. Nutrilon 2, ktorý bol vyvinutý tak, aby spĺňal zvyšujúce sa výživové potreby staršieho dieťaťa.

Uschovanie a dôležité rady:

  • Pripravenú stravu spotrebujte do dvoch hodín.
  • Vždy zlikvidujte nespotrebovanú stravu.
  • Neohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli obareniu dieťaťa v dôsledku nerovnomerného ohriatie.
  • Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je stanovené, ani čokoľvek iné.
  • Po každom otvorení plechovku vždy dôkladne uzatvorte a uchovávajte ju na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke).
  • Nevkladajte dovnútra vlhkú odmerku.
  • Obsah spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení.

 

Vlastnosti

Kód: 121340
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 2 rokov

Značka Nutrilon

Mlieko je neoddeliteľnou az počiatku často jedinou výživou vášho dieťatka, a preto venujeme jej výberu pozornosť. Nutrilon ponúka vo svojom portfóliu výrobky ako pre zdravé deti, tak pre deti, ktoré majú špecifické výživové požiadavky.