Nutrilon 1 počiatočné dojčenské mlieko Pronutra 6x800g

Doprava zadarmo
Na sklade
Doprava zadarmo
70,20 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Nutrilon 1 počiatočné mlieko Pronutra je určený pre výživu dojčiat od narodenia, ak nemôžu byť dojčené.
Nutrilon 1 počiatočné mlieko Pronutra obsahuje:
unikátnu zmes scGOS / lcFOS (9: 1) napodobňujúci funkciu oligosacharidov materského mlieka. Účinky unikátnej zmesi scGOS / lcFOS (9: 1) na zdravie detí boli klinicky testované. LCP mastné kyseliny v množstve odporúčanom poprednými špecialistami na výživu.

Mlieko pre pokrytie zvyšujúcich sa nárokov na detský organizmus. Účinky unikátneho zloženia mliek Nutrilon Pronutra na zdravie detí boli klinicky testované.

ZLOŽENIE / Zloženie:
Sušená demineralizovaná srvátka (z mlieka) / srvátka (z mlieka), rastlinné / rastlinné oleje (palmový, repkový / repkový, kokosový, slnečnicový / slnečnicový, olej z mikrobiologických zdrojov / zdrojov #), laktóza (z mlieka / z mlieka), sušené odtučnené mlieko / odtučnené mlieko, galaktooligosacharidy (z mlieka / z mléka) 8%, koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka) / srvátkovej bielkoviny (z mlieka), fruktooligosacharidy 0,6%, uhličitan vápenatý, rybí olej, chlorid draselný, citran draselný, chlorid horečnatý / horečnatý, kyselina L-akorbová, chlorid cholínu / cholín chlorid, emulgátor (sójový lecitín), taurín, L-akorban sodný, citran sodný, síran železnatý, DL-α-tokoferylacetát, síran zinočnatý / zinočnatý, sodná soľ / soľ uridín 5'-monofosfátu, cytidín 5'-monofosfát, inositol, adenozín 5'-monofosfát, sodná soľ / soľ inozín 5'-monofosfátu, nikotínamid, L-tryptofán, sodná soľ / soľ guanozín 5'-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý , Kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran meďnatý, retinyl palmitát, DL-α-tokoferol, D-biotín, kyanokobalamín, tiamín hydrochlorid, cholekalciferol, pyridoxín hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, fytomenadión.

Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny./ Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.
GOS / FOS = 0,8 g / 100 ml dojčenského mlieka / dojčenského mlieka.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy, dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedené na obale. Spôsob použitia a ďalšie informácie nájdete v príbalovom letáku a na webových stránkach.

Vlastnosti

Kód 8590340104060.00
Určenie Detské
Země původu Německo
Počet kusov v balení 6
Vek od 0 rokov
Vek do 0 rokov

Značka Nutrilon

Nutrilon

Mlieko je neoddeliteľnou az počiatku často jedinou výživou vášho dieťatka, a preto venujeme jej výberu pozornosť. Nutrilon ponúka vo svojom portfóliu výrobky ako pre zdravé deti, tak pre deti, ktoré majú špecifické výživové požiadavky.