Doprava zadarmo

Nutrilon 1 počiatočné mlieko Pronutra 6x800g

€ 72.00
Tovar máme skladom!

Popis

Nutrilon 1 počiatočné mlieko Pronutra je určené pre výživu dojčiat od narodenia, ak nemôžu byť dojčené.
Nutrilon 1 počiatočné mlieko Pronutra obsahuje:
unikátnu zmes scGOS / lcFOS (9: 1) napodobňujúci funkciu oligosacharidov materského mlieka. Účinky unikátnej zmesi scGOS / lcFOS (9: 1) na zdravie detí boli klinicky testované. LCP mastné kyseliny v množstve odporúčanom poprednými špecialistami na výživu.

Mlieko pre pokrytie zvyšujúcich sa nárokov na detský organizmus. Účinky unikátneho zloženia mliek Nutrilon Pronutra na zdravie detí boli klinicky testované.

ZLOŽENIE / Zloženie:
Sušená demineralizovaná srvátka (z mlieka) / srvátka (z mlieka), rastlinné / Rastlinné oleje (palmový, repkový / repkový, kokosový, slnečnicový / slnečnicový, olej z mikrobiologických zdrojov / zdrojov #), laktóza (z mlieka / z mléka), sušené odtučnené mlieko / odtučnené mlieko, galaktooligosacharidy (z mlieka / z mléka) 8%, koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka) / srvátkovej bielkovina (z mléka), fruktooligosacharidy 0,6%, uhličitan vápenatý, rybí olej, chlorid draselný, citran draselný, chlorid horečnatý / horúčkovitý, kyselina L-akorbová, chlorid cholínu / cholín chlorid, emulgátor (sójový lecitín), taurín, L-akorban sodný, citran sodný, síran železnatý, DL-α-tokoferylacetát, síran zinočnatý / zinočnatý, sodná soľ / soľ uridín 5'-monofosfátu, cytidín 5'-monofosfát, inozitol, adenozín 5'-monofosfát, sodná soľ / soľ inozín 5'-monofosfátu, nikotínamid, L-tryptofán, sodná soľ / soľ guanozín 5'-monofosfátu, D-pantotenát vápenatý, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran meďnatý, retinyl palmitát, DL-α-tokoferol, D-biotín, kyanokobalamín, tiamín hydrochlorid, cholekalciferol, pyridoxín hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, fytomenadión.

Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. / Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.
GOS / FOS = 0,8 g / 100 ml dojčenského mlieka / dojčenského mlieka.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a pokiaľ je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Vždy majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady oproti dojčeniu. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy a dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedený na obale. Dojčenská výživa by mala byť používaná na odporúčanie lekára. Spôsob použitia a ďalšie info na obaloch a webových stránkach. Potravina pre zvláštnu výživu.

Vlastnosti

Kód: 8590340104060.00
Určenia: Detské
Země původu: Německo
Počet kusov v balení: 6
Vek od: 0 rokov
Vek do: 0 rokov

Značka Nutrilon

Mlieko je neoddeliteľnou az počiatku často jedinou výživou vášho dieťatka, a preto venujeme jej výberu pozornosť. Nutrilon ponúka vo svojom portfóliu výrobky ako pre zdravé deti, tak pre deti, ktoré majú špecifické výživové požiadavky.