Bebivita Mlieko 1 Instantné počiatočná mliečna dojčenská výživa od narodenia - NOVINKA 5x500g

−11 %
Na sklade
38,00 € 33,74 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Počiatočná mliečna dojčenská výživa Bebivita 1 je vhodná ako počiatočná výživa, ak nemôžu byť dojčatá dojčené, alebo ako príkrm k materskému mlieku

Mliečna dojčenská výživa Bebivita ponúka rodičom a ich deťom vysokú mieru ochrany na základe rozsiahlych kontrol kvality.

  • dobre zasýti
  • dobre stráviteľná
  • Obsahuje pridanou mliečnu bielkovinu
  • bez lepku

Zloženie: Odtučnené mlieko, sušená mliečna srvátka (čiastočne demineralizovaná), rastlinné oleje (palmový olej, repkový olej, slnečnicový olej), škrob, laktóza, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, hydroxid vápenatý, vitamín C, chlorid vápenatý, mliečnan železnatý, síran zinočnatý , niacín, vitamín E, kyselina pantoténová, síran meďnatý, vitamín A, vitamín B1, vitamín B6, jodičnan draselný, síran manganatý, kyselina listová, vitamín K, seleničitan sodný, vitamín D, biotín.

 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy, dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedené na obale. Spôsob použitia a ďalšie informácie nájdete v príbalovom letáku a na webových stránkach.

Vlastnosti

Kód 1116-01
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Počet kusov v balení 5

Značka Bebivita

Bebivita

Bebivita je nemecká značka dojčenskej a detskej výživy, ktorá ponúka rodičom a ich deťom vysokú kvalitu produktov, v mnohých chutných variantách, za priaznivé ceny. Každý výrobok Bebivita obsahuje cenné živiny (vitamíny a minerály), ktoré sú presne prispôsobené požiadavkám dieťaťa.