HiPP Počiatočné dojčenské mlieko MKV HA 1 Combiotik 500 g

−17 %
15,29 € 12,59 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Hypoalergénna mliečna dojčenská výživa určená pre zvláštnu výživu detí od ich narodenia, ktoré sú ohrozené nejakou alergiou. Obsahuje hydrolyzovanú (= štiepenú) mliečnu bielkovinu a preto je vhodná najmä pre dojčatá ohrozené alergiou (pri pozitívnej rodinnej anamnéze alebo po odporúčaní pediatra). Hypolalergenní počiatočná mliečna dojčenská výživa HiPP HA1 Combiotic je určená pre bábätká od narodenia a môžete na ňu prejsť z pôvodnej počiatočnej mliečnej dojčenskej výživy HiPP HA1 aj z akejkoľvek inej mliečnej dojčenskej výživy. HiPP HA1 Combiotic obsahuje kultúry mliečneho kvasenia, prebiotickú vlákninu (GOS) získanú z laktózy, polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom: omega 3 & 6 (LCP), hypoalergénne bielkovinu, ktorá je štepená na malé časti a preto ju telo nevníma ako cudzorodé. HiPP HA1 Combiotic je prirodzene bezlepková, neobsahuje sacharózu a je obohatená o vitamíny a minerály, je ľahko stráviteľná a dobre zasýti. HiPP HA1 Combiotic môžete podávať až do ukončeného 6. mesiaca, potom môžete prejsť na následnú mliečnu dojčenskú výživu HiPP HA2 Combiotic.

Zloženie: Laktóza, rastlinné oleje (palmový olej, repkový olej, slnečnicový olej), hydrolyzovaná bielkovina mliečnej srvátky, škrob, vláknina (galaktooligosacharidy z laktózy), vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, chlorid draselný, emulgátor - estery mono a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou , zmes olejov obsahujúcich LCP¹ (rastlinný olej z Mortierella alpina, rybí olej), L-tyrozín, L-fenylalanín, hydroxid draselný, hydroxid sodný, vitamín C, uhličitan horečnatý, cholín, L-tryptofán, uhličitan vápenatý, inositol, mliečnan železnatý, síran zinočnatý, L-karnitín, prírodné kultúry mliečneho kvasenia (Lactobacillus fermentum hereditum®²), kyselina pantoténová, vitamín A, niacín, síran meďnatý, vitamín E, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, síran mangánatý, jodičnan draselný, kyselina listová , vitamín K, selénan sodný, biotín, vitamín D, vitamín B12. BEZ LEPKU (podľa zákona) ¹LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom 2 Lactobacillus fermentum CECT5716

Skladovanie: Výrobok je zabalený v sáčku, ktorý udržuje výrobok čerstvý a uchováva jeho arómu. Skladujte v suchu pri teplote do +25 ° C a zamedzte kolísanie teplôt. Všetky časti obalu sú recyklovateľné.

 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy, dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedené na obale. Spôsob použitia a ďalšie informácie nájdete v príbalovom letáku a na webových stránkach.

Vlastnosti

Kód 2141-P
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 0 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka HiPP

HiPP

Značka HiPP je už cez päťdesiat rokov symbolom pre zodpovedný prístup k prirodzenému a zdravému vývoju dieťaťa. HiPP používa len bio-organický suroviny, ktoré boli pestované v súlade s nariadením o ekologickom poľnohospodárstve. HiPP spracováva iba suroviny, ktoré neobsahujú prakticky žiadne škodliviny.