HiPP Počiatočné dojčenské mlieko MKV HA 1 Combiotik 500 g

−17 %
Skladom
€ 15.29 € 12.59 pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek

Popis

Hypoalergénna mliečna dojčenská výživa určená pre zvláštnu výživu detí od ich narodenia, ktoré sú ohrozené nejakou alergiou. Obsahuje hydrolyzovanú (= štiepenú) mliečnu bielkovinu a preto je vhodná najmä pre dojčatá ohrozené alergiou (pri pozitívnej rodinnej anamnéze alebo po odporúčaní pediatra). Hypolalergenní počiatočná mliečna dojčenská výživa HiPP HA1 Combiotic je určená pre bábätká od narodenia a môžete na ňu prejsť z pôvodnej počiatočnej mliečnej dojčenskej výživy HiPP HA1 aj z akejkoľvek inej mliečnej dojčenskej výživy. HiPP HA1 Combiotic obsahuje kultúry mliečneho kvasenia, prebiotickú vlákninu (GOS) získanú z laktózy, polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom: omega 3 & 6 (LCP), hypoalergénne bielkovinu, ktorá je štepená na malé časti a preto ju telo nevníma ako cudzorodé. HiPP HA1 Combiotic je prirodzene bezlepková, neobsahuje sacharózu a je obohatená o vitamíny a minerály, je ľahko stráviteľná a dobre zasýti. HiPP HA1 Combiotic môžete podávať až do ukončeného 6. mesiaca, potom môžete prejsť na následnú mliečnu dojčenskú výživu HiPP HA2 Combiotic.

Zloženie: Laktóza, rastlinné oleje (palmový olej, repkový olej, slnečnicový olej), hydrolyzovaná bielkovina mliečnej srvátky, škrob, vláknina (galaktooligosacharidy z laktózy), vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, chlorid draselný, emulgátor - estery mono a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou , zmes olejov obsahujúcich LCP¹ (rastlinný olej z Mortierella alpina, rybí olej), L-tyrozín, L-fenylalanín, hydroxid draselný, hydroxid sodný, vitamín C, uhličitan horečnatý, cholín, L-tryptofán, uhličitan vápenatý, inositol, mliečnan železnatý, síran zinočnatý, L-karnitín, prírodné kultúry mliečneho kvasenia (Lactobacillus fermentum hereditum®²), kyselina pantoténová, vitamín A, niacín, síran meďnatý, vitamín E, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, síran mangánatý, jodičnan draselný, kyselina listová , vitamín K, selénan sodný, biotín, vitamín D, vitamín B12. BEZ LEPKU (podľa zákona) ¹LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom 2 Lactobacillus fermentum CECT5716

Skladovanie: Výrobok je zabalený v sáčku, ktorý udržuje výrobok čerstvý a uchováva jeho arómu. Skladujte v suchu pri teplote do +25 ° C a zamedzte kolísanie teplôt. Všetky časti obalu sú recyklovateľné.

 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy, dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedené na obale. Spôsob použitia a ďalšie informácie nájdete v príbalovom letáku a na webových stránkach.

Vlastnosti

Kód 2141-P
Určenia Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 0 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka HiPP

HiPP

Značka HiPP je už cez päťdesiat rokov symbolom pre zodpovedný prístup k prirodzenému a zdravému vývoju dieťaťa. HiPP používa len bio-organický suroviny, ktoré boli pestované v súlade s nariadením o ekologickom poľnohospodárstve. HiPP spracováva iba suroviny, ktoré neobsahujú prakticky žiadne škodliviny.