Babybjörn Podbradníky mäkké 2 ks zelený / žltý

€ 15.96
Vypredané

Popis

Mäkký podbradník BabyBjörn je ergonomicky navrhnutý tak, aby dokonale sadol Vášmu dieťaťu. Tento podbradník spoľahlivo zachytáva omrvinky jedla pri kŕmení dieťaťa. Golier je ozdobený mäkkými guličkami - "korálky" a má nastaviteľné zapínanie, čo umožňuje, aby ste tento podbradník mohli používať dlho, aj keď Vaše dieťa rýchlo rastie. Umývanie lepkavých podbradníkov je minulosť. Tento iba opláchnete a môžete ho použiť hneď znova!
V balení 2 kusy

ľahko umývateľný
Stačí ho jednoducho opláchnuť pod tečúcou vodou, ale smie byť používaný aj v umývačke.

premyslený dizajn
Golier sedí pohodlne na detský krk. Veľkosť podbradníka bola urobená na mieru tak, aby sa vrecko na omrvinky nezachytávali o dosku stola. Drobčekov zostávajú vo vrecku, nech je dieťa akokoľvek aktívny. Navyše ide tento podbradník ľahko zavesiť.

Vlastnosti

Kód: 60-046203A
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 3 rokov
Vek: Pre deti staršie ako 4 mesiace
Materiál: Polypropylén a TPE (termoplastický elastomér).
Plasty sú certifikované ako bezpečné pre použitie s potravinami a spĺňajú bezpečnostné požiadavky v Európe (EEC) aj USA (FDA). Tento produkt neobsahuje PVC, BPA, ftaláty, kadmium, olovo, bróm ani chlór
Technické informácie : Obvod krku 19 - 30 cm

Značka Babybjörn

Švédska firma BabyBjörn sa snaží už viac ako 50 rokov zjednodušiť život váš i Vášho dieťaťa vytváraním inovačných výrobkov pre deti do 3 rokov. Pri vývoji výrobkov berie firma BabyBjörn vždy ohľad na potreby detí a ich rodičov.