Nutrilon 2 Comfort 400g
-20%

Nutrilon 2 Comfort 400g

€ 10.87 € 8.65
Vypredané

Popis

Pri drobných zažívacích problémoch Nutrilon 2 Comfort je dietetická potravina na osobitné medicínske účely vhodná pre výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Určené pre diétny režim pri zápche napr. Po prechode z materského mlieka na dojčenskú mliečnu výživu, drobnom grckanie a pri zlej znášanlivosti štandardnej dojčenskej mliečnej výživy. Nutrilon 2 Comfort je vhodnou voľbou mliečnej dojčenskej výživy, pokiaľ Vaše dieťa trpí drobnými zažívacími ťažkosťami, pretože obsahuje unikátnu zmes tukov betapol a špeciálne upravené bielkoviny tzv. Čiastočne hydrolyzované. Vďaka tomu je Nutrilon 2 Comfort ľahko stráviteľný a zmäkčuje stolicu, a tým Vášmu dieťaťu zmierňuje tráviace ťažkosti. Nutrilon 2 Comfort tiež obsahuje unikátnu klinicky testovanú zmes prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 inšpirovanú materským mliekom. Chuť mlieka je v porovnaní s bežnou výživou mierne horkastá, čo je spôsobené obsahom hydrolyzovanej bielkoviny.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:

Pre výživu novorodencov a dojčiat je najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko. Výrobok je určený pre zvláštnu výživu dojčiat starších ako šesť mesiacov. Nutrilon 2 Comfort má byť iba súčasťou zmiešanej stravy dieťaťa a nemá sa používať ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. Nie je vhodný ako jediný zdroj výživy. Rozhodnutie začať podávanie príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla šiestich mesiacov, by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osôb kvalifikovaných vo výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa, a to v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Nutrilon 2 Comfort je možné používať len pod kontrolou lekára.

Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu a uvedené odporúčania. Ak dieťaťu výživa Nutrilon 2 Comfort vyhovuje, je možné ju užívať po celé obdobie podávania dojčenskej výživy do 3 rokov.

Obsah: 400g.

Vlastnosti

Kód: 30375
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 2 rokov

Značka Nutrilon

Mlieko je neoddeliteľnou az počiatku často jedinou výživou vášho dieťatka, a preto venujeme jej výberu pozornosť. Nutrilon ponúka vo svojom portfóliu výrobky ako pre zdravé deti, tak pre deti, ktoré majú špecifické výživové požiadavky.