Hami 2 Hajaja 6x500g

−20 %
47,94 € 37,99 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Dojčenské mlieko Hami 2 Hajaja vaše bábätko lepšie zasýti na noc vďaka prídavku ryžových a kukuričných vločiek. Nemusíte sa obávať, že by ste svoje dieťatko prekrmovali. Hami 2 Hajaja má totiž porovnateľnú energetickú hodnotu ako mlieko bez prídavku sýtiacej zložky.

Zloženie pokračovacieho mlieka Hami 2 Hajaja je inšpirované výskumom materského mlieka. Mlieko Hami 2 Hajaja s Preci Nutri je teda vyváženým zdrojom živín dôležitých pre správny rast a vývoj vášho dieťatka. Navyše je mlieko Hami 2 Hajaja u detí obľúbené vďaka svojej prirodzenej mliečnej chuti.

Preci Nutri zahŕňa tri hlavné oblasti správneho rastu a vývoja:

  • prebiotiká GOS / FOS pozitívne pôsobia na zdravú črevnú mikroflóru pre spokojné bruško
  • omega 3 mastné kyseliny pozitívne pôsobia na vývoj mozgu
  • železo prispieva k normálnemu vývoju rozpoznávacích schopností dieťaťa a ku krvotvorbe
  • vápnik a vitamín D sú nevyhnutné k normálnemu rastu kostí    Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Vždy majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne vplyvy oproti dojčeniu. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy a dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedený na obale. Dojčenská výživa by mala byť používaná na odporúčanie lekára. Spôsob použitia a ďalšie info na obaloch a webových stránkach klub-maminek.cz   Potravina pre zvláštnu výživu.

Vlastnosti

Kód 13944
Určenie Detské
Počet kusov v balení 6
Vek od 0 rokov
Vek do 1 rokov
Vhodná pre deti Od ukončeného 6. mesiaca do 12. mesiaca

Značka Hami

Hami

Všetky Hami produkty spája to, že ide o zdravé a chutné maškrtenie jednoduché na prípravu. Vyrobené z tých najlepších surovín a kvalitného ovocia a zeleniny.