Doprava zadarmo

Nutrilon 2 Pronutra 6x800g

€ 89.92 € 70.20
Tovar máme skladom!
U vás doma 1. 5. až 2. 5.

Popis

Následná dojčenská výživa vyvinutá tak, aby spĺňala zvyšujúce sa potreby dieťatka. Mlieko určené pre deti vo veku od ukončeného 6. mesiaca do 12. mesiaca.
Podporuje úspešný rozvoj Vášho dieťaťa, pretože vďaka svojmu unikátnemu zloženiu prispieva:

  • k správnej funkcii imunity vďaka vitamínom A, C a D
  • k rozvoju poznávacích schopností (pamäť, myslenie, koncentrácia) vďaka LCP mastným kyselinám (zo skupiny omega 3 - kys- alfa-linolénová)
  • na základe 30 rokov výskumu materského mlieka obsahuje klinicky testovanú zmes prebiotík scGOS / lcFOS (9: 1)


Mlieko pre pokrytie zvyšujúcich sa nárokov na detský organizmus. Účinky unikátneho zloženia mliek Nutrilon Pronutra na zdravie detí boli klinicky testované.

ZLOŽENIE / Zloženie:
Laktóza (z mlieka / z mléka), rastlinné / Rastlinné oleje (palmový, repkový / repkový, kokosový, slnečnicový / slnečnicový, olej z mikrobiologických zdrojov / zdrojov #), maltodextrín, sušené odtučnené mlieko / odtučnené mlieko, koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka) / srvátkovej bielkovina (z mléka), galaktooligosacharidy (z mlieka / z mléka) 8%, fruktooligosacharidy 0,6%, uhličitan vápenatý, rybí olej, citran tridraselný, chlorid vápenatý, cholín chlorid, kyselina L-askorbová, L-askorbát sodný, taurín, emulgátor (sójový lecitín), síran železnatý, fosforečnan trivápenatý, chlorid horečnatý / horúčkovitý, inositol, DL-α-tokoferyl acetát, síran zinočnatý / zinočnatý, L-tryptofán, disodná soľ / soľ uridín 5'-monofosfátu, cytidín 5 ' -monofosfát, adenozín 5'-monofosfát, sodná soľ / soľ inozín 5'-monofosfátu, nikotínamid, L-karnitín, sodná soľ / soľ guanozín 5'-monofosfátu, D-pantotenát vápenatý, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran meďnatý, retinyl palmitát, DL-α-tokoferol, D-biotín, tiamín hydrochlorid, cholekalciferol, kyanokobalamín, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, síran manganatý, jodid draselný, fytomenadión, seleničitan sodný. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. / Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. GOS / FOS = 0,8 g / 100 ml dojčenského mlieka / dojčenského mlieka.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a pokiaľ je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Vždy majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady oproti dojčeniu. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy a dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedený na obale. Spôsob použitia a ďalšie info na obaloch a webových stránkach. Potravina pre zvláštnu výživu.

Vlastnosti

Kód: 8590340104077.00
Určenia: Detské
Země původu: Německo
Počet kusov v balení: 6
Vek od: 0 rokov
Vek do: 1 rokov

Značka Nutrilon

Mlieko je neoddeliteľnou az počiatku často jedinou výživou vášho dieťatka, a preto venujeme jej výberu pozornosť. Nutrilon ponúka vo svojom portfóliu výrobky ako pre zdravé deti, tak pre deti, ktoré majú špecifické výživové požiadavky.