Nutrilon dojčenské mlieko 2 Pronutra 800g

Skladom
€ 14.99 pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí,
môžete bez problémov vrátiť

Popis

Následná dojčenská výživa vyvinutá tak, aby spĺňala zvyšujúce sa potreby dieťatka. Mlieko určené pre deti vo veku od ukončeného 6. mesiaca do 12. mesiaca.
Podporuje úspešný rozvoj Vášho dieťaťa, pretože vďaka svojmu unikátnemu zloženiu prispieva:

  • k správnej funkcii imunity vďaka vitamínom A, C a D
  • k rozvoju poznávacích schopností (pamäť, myslenie, koncentrácia) vďaka LCP mastným kyselinám (zo skupiny omega 3 - kys- alfa-linolénová)
  • na základe 30 rokov výskumu materského mlieka obsahuje klinicky testovanú zmes prebiotík scGOS / lcFOS (9: 1)


Mlieko pre pokrytie zvyšujúcich sa nárokov na detský organizmus. Účinky unikátneho zloženia mliek Nutrilon Pronutra na zdravie detí boli klinicky testované.

ZLOŽENIE / Zloženie:
Laktóza (z mlieka / z mlieka), rastlinné / rastlinné oleje (palmový, repkový / repkový, kokosový, slnečnicový / slnečnicový, olej z mikrobiologických zdrojov / zdrojov #), maltodextrín, sušené odtučnené mlieko / odtučnené mlieko, koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka) / srvátkovej bielkoviny (z mlieka), galaktooligosacharidy (z mlieka / z mléka) 8%, fruktooligosacharidy 0,6%, uhličitan vápenatý, rybí olej, citran tridraselný, chlorid vápenatý, cholín chlorid, kyselina L-askorbová, L-askorbát sodný, taurín, emulgátor (sójový lecitín), síran železnatý, trikalciumfosfát, chlorid horečnatý / horečnatý, inositol, DL-α-tokoferyl acetát, síran zinočnatý / zinočnatý, L-tryptofán, disodná soľ / soľ uridín 5'-monofosfátu, cytidín 5 ' -monofosfát, adenozín 5'-monofosfát, sodná soľ / soľ inozín 5'-monofosfátu, nikotínamid, L-karnitín, sodná soľ / soľ guanozín 5'-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselín a listová), síran meďnatý, retinyl palmitát, DL-α-tokoferol, D-biotín, tiamín hydrochlorid, cholekalciferol, kyanokobalamín, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, síran manganatý, jodid draselný, fytomenadión, seleničitan sodný. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny./ Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. GOS / FOS = 0,8 g / 100 ml dojčenského mlieka / dojčenského mlieka.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy, dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedené na obale. Spôsob použitia a ďalšie informácie nájdete v príbalovom letáku a na webových stránkach.

Vlastnosti

Kód 1ks-8590340104077
Určenia Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 1 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka Nutrilon

Nutrilon

Mlieko je neoddeliteľnou az počiatku často jedinou výživou vášho dieťatka, a preto venujeme jej výberu pozornosť. Nutrilon ponúka vo svojom portfóliu výrobky ako pre zdravé deti, tak pre deti, ktoré majú špecifické výživové požiadavky.