Doprava zadarmo
Nutrilon 2 Pronutra Good Night 6x 800g
-19%

Nutrilon 2 Pronutra Good Night 6x 800g

€ 89.92 € 72.00
Tovar máme skladom!

Popis

Dojčenská mliečna výživa je určená pre deti od ukončeného 6. mesiaca ako posledná dávka výživy pred spaním.

Výživa obsahuje unikátnu zmes oligosacharidov vyvinutú podľa vzoru materského mlieka. Nutrilon 2 Good Night je vhodnou voľbou pokračovacej mliečnej dojčenskej výživy pre Vaše bábätko, ak už nie je alebo nemôže byť plne dojčené. Odporúčame používať ako poslednú dávku výživy pred uložením na spánok. Počas dňa potom môžete podávať bežnú dojčenskú výživu (napr. Nutrilon 2) S obsahom unikátnej klinicky testovanej zmesi galakto- (GOS) a fruktooligosacharidov (FOS) vyvinuté po vzoru oligosacharidov materského mlieka (táto unikátna zmes bola klinicky testovaná vo viac ako 30 štúdiách počas 15 rokov) Oligosacharidy sú prirodzene sa vyskytujúce látky, ktoré sú využívané črevnou mikroflórou Vášho dieťaťa. Praktické znovu uzatvárateľné balenie

Balenie obsahuje: 6 × 800g.

Mliečna výživa je určená pre deti od ukončeného 6. mesiaca.

Dôležité upozornenie: Pre výživu dojčiat je najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou zastúpením svojich živín a ich kvalitou materské mlieko. Výrobok je určený pre výživu dojčiat starších ako šesť mesiacov. Nutrilon 2 Good Night má byť iba súčasťou zmiešanej stravy dieťaťa a nemá sa používať ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla veku šiestich mesiacov by malo byť prijímané iba na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy ľudí, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu i uvedených odporúčaní.

Zloženie: Laktóza (z mlieka), sušené odtučnené mlieko, rastlinné oleje, škrob, galaktooligosacharidy / z mlieka / 8%, ryžové vločky 4,8%, maltodextrín, fruktooligosacharidy 0,6%, uhličitan vápenatý, rybí olej, hydrochlorid L-cysteínu , cholín chlorid, kyselina L-askorbová, taurín, sójový lecitín, L-askorbát sodný, síran železnatý, L-tryptofán, inositol, DL-α-tokoferyl acetát, sodná soľ uridín 5'-monofosfátu, cytidín 5'-monofosfát, L -isoleucin, síran zinočnatý, adenozín 5'-monofosfát, sodná soľ inozín 5'-monofosfátu, nikotínamid, sodná soľ guanozín 5'-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran meďnatý, cholekalciferol, retinyl palmitát, DL- α-tokoferol, kyanokobalamín, D-biotín, tiamín hydrochlorid, L-karnitín ,, fytomenadión, pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, tiamín monodusičnan, seleničitan sodný. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. scGOS / lcFOS (9: 1) = 0,8 g / 100 ml dojčenského mlieka.

Vlastnosti

Kód: 595513
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 1 rokov
Počet kusov v balení: 6

Značka Nutrilon

Mlieko je neoddeliteľnou az počiatku často jedinou výživou vášho dieťatka, a preto venujeme jej výberu pozornosť. Nutrilon ponúka vo svojom portfóliu výrobky ako pre zdravé deti, tak pre deti, ktoré majú špecifické výživové požiadavky.