Nutrilon dojčenské mlieko 2 Pronutra Good Night 6x 800g

Doprava zadarmo −10 %
Na sklade
Doprava zadarmo
80,51 € 72,00 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Dojčenská mliečna výživa je určená pre deti od ukončeného 6. mesiaca ako posledná dávka výživy pred spaním.

Výživa obsahuje unikátnu zmes oligosacharidov vyvinutú podľa vzoru materského mlieka. Nutrilon 2 Good Night je vhodnou voľbou pokračovacej mliečnej dojčenskej výživy pre Vaše bábätko, ak už nie je alebo nemôže byť plne dojčené. Odporúčame používať ako poslednú dávku výživy pred uložením k spánku. Počas dňa potom môžete podávať bežnú dojčenskú výživu (napr. Nutrilon 2) S obsahom unikátnej klinicky testované zmesi galakto- (GOS) a fruktooligosacharidov (FOS) vyvinuté podľa vzoru oligosacharidov materského mlieka (táto unikátna zmes bola klinicky testovaná vo viac ako 30 štúdiách počas 15 rokov) Oligosacharidy sú prirodzene sa vyskytujúce látky, ktoré sú využívané črevnou mikroflórou Vášho dieťaťa Praktické znovu uzatvárateľné balenie

Balenie obsahuje: 6 × 800g.

Zloženie: Laktóza (z mlieka), sušené odtučnené mlieko, rastlinné oleje, škrob, galaktooligosacharidy / z mlieka / 8%, ryžové vločky 4,8%, maltodextrín, fruktooligosacharidy 0,6%, uhličitan vápenatý, rybí olej, hydrochlorid L-cysteínu , cholín chlorid, kyselina L-askorbová, taurín, sójový lecitín, L-askorbát sodný, síran železnatý, L-tryptofán, inositol, DL-α-tokoferyl acetát, sodná soľ uridín 5'-monofosfátu, cytidín 5'-monofosfát, L -isoleucin, síran zinočnatý, adenozín 5'-monofosfát, sodná soľ inozín 5'-monofosfátu, nikotínamid, sodná soľ guanozín 5'-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran meďnatý, cholekalciferol, retinyl palmitát, DL α-tokoferol, kyanokobalamín, D-biotín, tiamín hydrochlorid, L-karnitín ,, fytomenadión, pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, tiamín monodusičnan, seleničitan sodný. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. scGOS / lcFOS (9: 1) = 0,8 g / 100 ml dojčenského mlieka.

 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy, dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedené na obale. Spôsob použitia a ďalšie informácie nájdete v príbalovom letáku a na webových stránkach.

Vlastnosti

Kód 595513
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 1 rokov
Počet kusov v balení 6

Značka Nutrilon

Nutrilon

Mlieko je neoddeliteľnou az počiatku často jedinou výživou vášho dieťatka, a preto venujeme jej výberu pozornosť. Nutrilon ponúka vo svojom portfóliu výrobky ako pre zdravé deti, tak pre deti, ktoré majú špecifické výživové požiadavky.