Doprava zadarmo

Nutrilon 3 Pronutra 6x800g

€ 89.92 € 65.43
Vypredané

Popis

Mlieko podporuje úspešný rozvoj Vášho dieťaťa, pretože vďaka svojmu unikátnemu zloženiu prispieva:

  • k správnej funkcii imunity vďaka vitamínom A, C a D
  • k rozvoju poznávacích schopností (pamäť, myslenie, koncentrácia) vďaka LCP mastným kyselinám (zo skupiny omega 3 - kys- alfa-linolénová)
  • na základe 30 rokov výskumu materského mlieka obsahuje klinicky testovanú zmes prebiotík scGOS / lcFOS (9: 1)


Mlieko pre pokrytie zvyšujúcich sa nárokov na detský organizmus. Účinky unikátneho zloženia mliek Nutrilon Pronutra na zdravie detí boli klinicky testované.
Batoľacie mlieka Nutrilon Pronutra sú teraz vďaka vylepšenému zloženiu ešte viac prispôsobené výživovým potrebám batoliat a navyše majú lahodnejšiu mliečnu chuť!

ZLOŽENIE / Zloženie:
Rastlinné / Rastlinné oleje (palmový, slnečnicový, repkový), sušené odtučnené mlieko, demineralizovaná srvátka (z mlieka) / srvátka (z mlieka), laktóza (z mlieka), galaktooligosacharidy (z mlieka) 12,5%, maltodextrín, koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka) / srvátkovej bielkovina (z mléka), fruktooligosacharidy 0,9%, fosforečnan vápenatý, rybí olej, uhličitan vápenatý, citrát tridraselný, kyselina L-askorbová, citrát trisodný, emulgátor (sójovýlecitin), chlorid horečnatý / horúčkovitý, chlorid cholínu / cholín chlorid, taurín, L-askorbát sodný, síran železnatý, síran zinočnatý / zinočnatý, DL-α- tokoferyl acetát, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová ), síran meďnatý, DL-α-tokoferol, retinylpalmitát, D-biotín, cholekalciferol, tiamín hydrochlorid, pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, síran manganatý, fytomenadión, seleničitan sodný.
Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.
GOS / FOS = 1,3 g / 100ml batoľacieho mlieka

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a pokiaľ je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Vždy majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady oproti dojčeniu. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy a dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedený na obale. Spôsob použitia a ďalšie info na obaloch a webových stránkach. Potravina pre zvláštnu výživu.

Vlastnosti

Kód: 8590340126826.00
Určenia: Detské
Země původu: Německo
Počet kusov v balení: 6
Vek od: 1 rokov
Vek do: 1 rokov

Značka Nutrilon

Mlieko je neoddeliteľnou az počiatku často jedinou výživou vášho dieťatka, a preto venujeme jej výberu pozornosť. Nutrilon ponúka vo svojom portfóliu výrobky ako pre zdravé deti, tak pre deti, ktoré majú špecifické výživové požiadavky.