HiPP Batoľacie mlieko 3 Junior Combiotik 3 x 600g

Na sklade
33,00 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
156 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Spoločnosť HiPP sa výrobou detských príkrmov zaoberá už od roku 1932. Batoľacie Mliečna výživa HiPP 3 JUNIOR Combiotic v balení po troch je určená pre deti od 1 roka.

 • Aj deti vo veku od 1.rok majú špeciálne výživové požiadavky.
 • HiPP 3 JUNIOR Combiotic® obsahuje všetky dôležité živiny, ktoré sú dôležité pre správny rast Vášho dieťaťa, a to v potrebnom množstve: redukované množstvo bielkovín zodpovedajúce veku dieťaťa, dôležité vitamíny a minerály pre zdravý vývoj.
 • Preto HiPP 3 JUNIOR Combiotic® obsahuje napr. Železo a vitamín D, ktorý podporuje vstrebávanie vápnika, a prírodné kultúry mliečneho kvasenia.

Zloženie podľa posledných vedeckých odporúčaní:

 • HiPP 3 JUNIOR Combiotic® bol vyvinutý podľa najlepších vedomostí a skúseností vedeckého tímu HiPP pre mliečnu výživu.
 • Je vyrábaný na základe posledných odporúčaní výživových expertov čo sa týka zloženia *:
 • Redukovaný obsah bielkovín
 • jód
 • železo
 • vápnik
 • vitamín

* Výber odporúčaných živín podľa "German Society of Pediatrics and Adolescent Medicine (DGKJ)" ( "Nemecká spoločnosť pre detskú a dorastová medicínu").

Špičková kvalita HiPP:

 • Sme presvedčení o správnosti používania prísne kontrolovaných biologických prísad.
 • Pri výbere surovín dodržujeme prísne legislatívne nariadenia pre mliečnu batoľatá výživu.
 • Garantujeme najvyššiu bezpečnosť pre Vás a Vaše dieťa vďaka našim prísnym kontrolám kvality výrobku - výrobu kontrolujeme od prvých surovín až po konečný výrobok.

Zloženie: Odstredené mlieko, laktóza, rastlinné oleje (palmový olej, repkový olej, slnečnicový olej), vápenaté soli kyseliny citrónovej, draselné soli kyseliny citrónovej, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, síran horečnatý, emulgátor sójové lecitíny, vitamín C, síran železnatý, stabilizátor kyselina mliečna, prírodné kultúry mliečneho kvasenia (Lactobacillus fermentum hereditum®¹), vitamín A, vitamín B2, jodičnan draselný, biotín, vitamín D, vitamín B12. ¹Lactobacillus fermentum CECT5716

Bez lepku. Potravina pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre výživu detí do 1.rok.

Venujte pozornosť vyváženej strave a zdravému životnému štýlu Vášho dieťaťa.

Následná dojčenská výživa je vhodná pre deti od 1 roka do 2 rokov

 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy, dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedené na obale. Spôsob použitia a ďalšie informácie nájdete v príbalovom letáku a na webových stránkach.

Vlastnosti

Kód 10239
Určenie Detské
Vek od 1 rokov
Vek do 2 rokov
Počet kusov v balení 2

Značka HiPP

HiPP

Značka HiPP je už cez päťdesiat rokov symbolom pre zodpovedný prístup k prirodzenému a zdravému vývoju dieťaťa. HiPP používa len bio-organický suroviny, ktoré boli pestované v súlade s nariadením o ekologickom poľnohospodárstve. HiPP spracováva iba suroviny, ktoré neobsahujú prakticky žiadne škodliviny.