Bebivita Mlieko 2 Instantná pokračovacia mliečna dojčenská výživa od uk. 6. mesiaca - NOVINKA 4x500g
-25%

Bebivita Mlieko 2 Instantná pokračovacia mliečna dojčenská výživa od uk. 6. mesiaca - NOVINKA 4x500g

€ 27.64 € 20.73
Tovar máme skladom!

Popis

Dojčenie je najvhodnejší spôsob výživy dieťaťa. Materské mlieko je v prvých mesiacoch života to najlepšie - obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje k zdravému vývoju. Po období dojčenia je tu pre bábätká následná mliečna dojčenská výživa Bebivita. Mliečna dojčenská výživa Bebivita ponúka rodičom a ich deťom vysokú mieru ochrany na základe rozsiahlych kontrol kvality.

Obsahuje: - Bohaté na vápnik - dôležitý pre tvorbu kostí - Horčík - Železo - dôležité pre krvotvorbu a pre duševný vývoj - Bohaté na jód - dôležitý pre duševný vývoj, podporuje funkciu štítnej žľazy - Vitamín C - podporuje vlastnú obranyschopnosť organizmu a vstrebávanie železa - Bohaté na vitamín D - dôležitý pre tvorbu kostí, podporuje vlastnú obranyschopnosť organizmu - Vitamín E, Vitamín B2, Vitamín B12, biotín - Omega-3 mastné kyseliny - dôležité pre vývoj mozgu a nervových buniek Bez lepku, obsahuje pridanú mliečnu bielkovinu, sóju. Bez prídavku umelých aróm konzervačných látok.

Vlastnosti

Kód: 1117
Určenia: Detské
Počet kusov v balení: 4
Vek od: 0 rokov
Vek do: 0 rokov
Vhodné pre deti: od uk. 6. mesiaca

Značka Bebivita

Bebivita je nemecká značka dojčenskej a detskej výživy, ktorá ponúka rodičom a ich deťom vysokú kvalitu produktov, v mnohých chutných variantách, za priaznivé ceny. Každý výrobok Bebivita obsahuje cenné živiny (vitamíny a minerály), ktoré sú presne prispôsobené požiadavkám dieťaťa.