Bebivita Mlieko JUNIOR 1+ Instantná následná dojčenská výživa od uk. 11. mesiaca4x500g
-25%

Bebivita Mlieko JUNIOR 1+ Instantná následná dojčenská výživa od uk. 11. mesiaca4x500g

€ 27.64 € 20.73
Vypredané

Popis

Následná mliečna dojčenská výživa BEBIVITA JUNIOR 1+ je určená pre zvláštnu výživu od ukončeného 11. mesiaca. Neobsahuje lepok, obsahuje pridanú mliečnu bielkovinu, sóju.

Potravina pre zvláštnu výživu. Následná mliečna dojčenská výživa nie je vhodná pre výživu dojčiat do ukončeného 11. mesiaca. Je určená pre deti od ukončeného 11. mesiaca ako súčasť rôznorodej stravy. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla šiestich mesiacov by malo byť prijímané iba na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.

Zloženie: odtučnené mlieko, laktóza, rastlinné oleje (kokosový, repkový, slnečnicový, kukuričný), maltodextrín, minerály (uhličitan vápenatý, vápenaté soli kyseliny citrónovej, síran horečnatý, citran sodný, draselné soli kyseliny citrónovej, mliečnan železnatý, seleničitan sodný, síran zinočnatý , vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, síran meďnatý, chlorid draselný, jodičnan draselný, síran manganatý), vanilková aróma, vitamíny (vitamín A, vitamín C, niacín, vitamín D, vitamín E, kyselina pantoténová, biotín, vitamín K, vitamín B1, vitamín B6, vitamín B12, vitamín B2, kyselina listová), emulgátor sójový lecitín, L- tryptofán.

Vlastnosti

Kód: 1125-F
Určenia: Detské
Počet kusov v balení: 4
Vek od: 0 rokov
Vek do: 1 rokov
Vhodné pre deti: od uk. 11. mesiaca

Značka Bebivita

Bebivita je nemecká značka dojčenskej a detskej výživy, ktorá ponúka rodičom a ich deťom vysokú kvalitu produktov, v mnohých chutných variantách, za priaznivé ceny. Každý výrobok Bebivita obsahuje cenné živiny (vitamíny a minerály), ktoré sú presne prispôsobené požiadavkám dieťaťa.