Bebivita Mlieko JUNIOR 2+ Instantný mliečny nápoj od 2 rokov 4x500g
-25%

Bebivita Mlieko JUNIOR 2+ Instantný mliečny nápoj od 2 rokov 4x500g

€ 27.64 € 20.73
Vypredané

Popis

Pokračovacia mliečna dojčenská výživa BEBIVITA JUNIOR 2+ je určená pre zvláštnu výživu od 2 rokov. Neobsahuje lepok, obsahuje pridanú mliečnu bielkovinu, sóju.

Potravina pre zvláštnu výživu. Pokračovacia mliečna dojčenská výživa nie je vhodná pre výživu dojčiat do ukončeného 12. mesiaca. Je určená pre deti od 2 rokov ako mliečny nápoj na raňajky, na večeru alebo pitie v priebehu dňa.

Zloženie: odtučnené mlieko, laktóza, rastlinné oleje (kokosový, repkový, slnečnicový, kukuričný), maltodextrín, minerály (uhličitan vápenatý, vápenaté soli kyseliny citrónovej, draselné soli kyseliny citrónovej, draselné soli kyseliny ortofosforečnej síran horečnatý, chlorid draselný, síran horečnatý, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, mliečnan železnatý, jodičnan draselný), vanilková aróma, vitamíny (vitamín A, vitamín C, vitamín D, vitamín E, biotín, vitamín B12, vitamín B2), emulgátor sójový lecitín.

Vlastnosti

Kód: 1127-F
Určenia: Detské
Počet kusov v balení: 4
Vek od: 2 rokov
Vek do: 3 rokov
Vhodné pre deti: od 2 rokov

Značka Bebivita

Bebivita je nemecká značka dojčenskej a detskej výživy, ktorá ponúka rodičom a ich deťom vysokú kvalitu produktov, v mnohých chutných variantách, za priaznivé ceny. Každý výrobok Bebivita obsahuje cenné živiny (vitamíny a minerály), ktoré sú presne prispôsobené požiadavkám dieťaťa.