HiPP Pokračovacia MKV 2 BIO Combiotik 4x600g

−18 %
Na sklade
49,31 € 39,99 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Mliečna následná dojčenská výživa je určená pre deti od ukončeného 6. mesiaca.

Na základe najnovších poznatkov z výskumu materského mlieka vyvinuli vedci z oddelenia pre vývoj detskej výživy spoločnosti HiPP novú generáciu mliečnej dojčenskej výživy - HiPP BIO Combiotic®, ktorá je určená pre zvláštnu výživu detí.

  • Probiotická kultúra mliečneho kvasenia a prebiotická vláknina na podporu zdravej črevnej mikroflóry
  • S obsahom esenciálnych omega 3 mastných kyselín dôležitých pre vývoj mozgu, nervových buniek a zraku
  • Dojčenská výživa HiPP je prirodzene bezlepková, neobsahuje sacharózu a je obohatená o vitamíny a minerály
  • BIO suroviny z ekologického poľnohospodárstva

Následná dojčenská výživa je vhodná pre deti od ukončeného 6. mesiaca.

Zloženie: Odstredené mlieko *, rastlinné oleje *, sladká sušená srvátka * čiastočne demineralizovaná, laktóza *, škrob *, prebiotická vláknina (galaktooligosacharidy z laktózy), emulgátor sójový lecitín, uhličitan vápenatý, vitamín C, citrát draselný, laktát železnatý, L-tryptofán , chlorid draselný, vitamín E, probiotické kultúry mliečneho kvasenia, vitamín A, niacín, oxid zinočnatý, vitamín D, kyselina pantoténová, síran meďnatý, vitamín K, vitamín B1, vitamín B6, síran mangánatý, jodičnan draselný, kyselina listová, vitamín B2, selénan sodný, biotín, vitamín B12.
 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy, dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedené na obale. Spôsob použitia a ďalšie informácie nájdete v príbalovom letáku a na webových stránkach.

Vlastnosti

Kód CZ2038
Určenie Detské
Počet kusov v balení 4
Vek od 0 rokov
Vek do 1 rokov
Vhodné pre deti od uk. 6. mesiaca

Značka HiPP

HiPP

Značka HiPP je už cez päťdesiat rokov symbolom pre zodpovedný prístup k prirodzenému a zdravému vývoju dieťaťa. HiPP používa len bio-organický suroviny, ktoré boli pestované v súlade s nariadením o ekologickom poľnohospodárstve. HiPP spracováva iba suroviny, ktoré neobsahujú prakticky žiadne škodliviny.