HiPP Pokračovacie dojčenské mlieko MKV 4 Junior Combiotik 4x600g

−18 %
Na sklade
49,31 € 39,99 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

HiPP JUNIOR Combiotik® 4 je prispôsobený potrebám malých detí čo sa týka obsahu bielkovín a tukov. Ďalej obsahuje dôležité látky podporujúce rast, ktoré Vaše dieťa teraz potrebuje.

  • Prírodné kultúry mliečneho kvasenia
  • Prebiotická vláknina (GOS *)
  • Železo: podporuje tvorbu krvi a prispieva k rozvoju duševných schopností
  • Vitamín C: dôležitý pre imunitný systém, podporuje vstrebávanie železa
  • Jód: dôležitý pre činnosť štítnej žľazy

Pre silné kosti vo fáze vývoja

  • Vápnik: podporuje stavbu zdravých kostí
  • Vitamín D: obzvlášť dôležitý pre zdravie kostí, pretože pomáha vstrebávať vápnik

Následná mliečna dojčenská výživa HiPP 4 Junior Combiotik

Návod na prípravu:

Dodržujte presne návod na prípravu mliečnej výživy i uvedené odporúčania. Nesprávna príprava by mohla viesť k ohrozeniu zdravia Vášho dieťaťa - napr. Nárast nežiaducich bakteriálnych zárodkov. Pripravujte výživu pred každým kŕmením čerstvú. Zvyšky znovu nepoužívajte.

Otvorený obal ihneď po odobratí výrobku dobre uzatvorte, uchovávajte v suchu pri max. 25 ° C a zamedzte kolísanie teplôt. Výrobok spotrebujte do 3 týždňov od otvorenia obalu. Neohrievajte výživu v mikrovlnnej rúre (nebezpečenstvo obarenia!).

Nie je určené pre výživu dojčiat a malých detí do 24 mesiacoch. HiPP 4 JUNIOR Combiotik® sa ideálne hodí pre deti od 2 rokov ako mliečny nápoj na raňajky, do müsli, na večeru alebo na pitie v p Rubého dňa z hrnčeka. Starajte sa o pravidelnú zubnú hygienu - obzvlášť pred spaním. Venujte pozornosť vyváženej strave a zdravému spôsobu života Vášho dieťaťa.

Špičková kvalita HiPP:

Sme presvedčení o správnosti používania prísne kontrolovaných biologických prísad. Pri výbere surovín dodržujeme prísne legislatívne nariadenia pre mliečnu batoľatá výživu. Prísne kontroly kvality - od prvých surovín až po konečný výrobok zaručujú najvyššiu bezpečnosť pre Vás a Vaše dieťa.

zloženie:

Odstredené mlieko, laktóza, rastlinné oleje palmový olej, repkový olej, slnečnicový olej, prebiotická vláknina (galaktooligosacharidy z laktózy), draselné soli kyseliny citrónovej, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej / orthofosforečnej, vápenaté soli kyseliny citrónovej, síran horečnatý, vitamín C, síran železnatý, stabilizátor kyselina mliečna, prírodné kultúry mliečneho kvasenia, vitamín A, vitamín E, vitamín B2, jodičnan draselný, biotín, vitamín D, vitamín B12.

 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:
Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy, dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedené na obale. Spôsob použitia a ďalšie informácie nájdete v príbalovom letáku a na webových stránkach.

 

Vlastnosti

Kód CZ2035
Určenie Detské
Počet kusov v balení 4
Vek od 2 rokov
Vek do 3 rokov
Vhodné pre deti od uk. 2. roka

Značka HiPP

HiPP

Značka HiPP je už cez päťdesiat rokov symbolom pre zodpovedný prístup k prirodzenému a zdravému vývoju dieťaťa. HiPP používa len bio-organický suroviny, ktoré boli pestované v súlade s nariadením o ekologickom poľnohospodárstve. HiPP spracováva iba suroviny, ktoré neobsahujú prakticky žiadne škodliviny.