BabySmart Prebaľovacie ležadlo, malinové

−50 %
Na sklade
50,87 € 25,42 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Čakáte bábätko? Alebo len premýšľate o darčeku pre niekoho blízkeho v očakávaní? Na prebaľovacom lehátku BabySmart bábätko nielen prebalíte, ale aj opláchnete v bežnej vani. Prečo obstarávať nové kusy nábytku, ktoré čoskoro nebudete potrebovať? Vášho drobčeka si teraz pohodlne prebalíte na komode, na práčke aj na podlahe.

Lehátko BabySmart si vďaka jeho mušej váhe (1,3 kg) prenesiete všade tam, kde ho práve potrebujete. Využijete ho doma, na terase i na záhrade. Môžete ho vziať so sebou k babičke, na dovolenku aj na chatu.

Americká dizajnérka Diane Zissu, zaslúžilá matka troch detí, venovala veľkú pozornosť jeho materiálu. Cooshee ™ je penová hmota s hladkou "kožou", ktorá deti nechladí - túto prebaľovaciu podložku už preto nemusíte vystielať látkovými plienkami.

  • Prebaľovacie ležadlo BabySmart je pružné, vankúšovo mäkké, ale zároveň drží tvar. Je prehĺbené, ergonomicky tvarované a má zvýšené okraje pre väčšie bezpečie.
  • Narozdiel od bežných prebaľovacích podložiek je prebaľovacie lehátko BabySmart vodeodolné - v prípade "drobnej nehody" ho jednoducho utriete vlhkou handričkou alebo rovno osprchujete. Samozrejmosťou je nealergizujúci a antibakteriálny povrch a tiež to, že v ňom nenájdete žiadne ftaláty. 
  • Výrobca dodáva ležadlo BabySmart v krásnej darčekovej krabici.

Vlastnosti

Kód BSC06
Určenie Dievčenské
Vek od 0 rokov
Vek do 1 rokov
Počet kusov v balení 1