Jungle Gym Detské ihrisko Jungle Gym Barn

Doprava zadarmo −56 %
Doprava zadarmo
829,09 € 363,60 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 484039

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Detské ihrisko Jungle Gym Barn patrí k väčším a robustným typom z ponuky Jungle Gym. Hracia veža je dvojpodlažný a obe podesty sú úplne zakryté pevnou drevenou strechou, ktorá je z čelnej aj zadnej strany opatrená oblou plachtovou strieškou. Hracia veža je z boku vybavená šplhacie stenou s úchytmi, ďalším doplnkom je plastový volant.

V základnom vybavení je sieť proti mačkám Cat Stop. V spodnej časti hracej veže sa nachádza priestor pre detské pieskovisko. Uvedená cena je bez šmýkačky.

Pre tento typ odporúčame prikúpiť dlhšiu šmýkačku Jungle gym s dĺžkou 2,65 m, ktorej nástupná výška je 1,45 - 1,5 m.

Ihrisko je dodávané zmontované, ako nakrátené impregnované rezivo podľa nárezového plánu a montážnej krabice. Ihrisko Jungle Gym sú postavené na systéme DIY, kedy ihrisko stavia celá rodina.

Detské ihriská Jungle Gym sú zábavná, jednoduchá na zostavenie a hlavne bezpečná. Návrhy a prvky korešpondujú s bezpečnostnou normou a sú certifikované pre privátne (domáce) použitie.

Hracia veža doplňte o šmýkačku Jungle gym v zodpovedajúcom rozmere. Detské ihrisko môžete ďalej rozšíriť doplňujúcimi modulmi od systému Jungle Gym, presne podľa vašich predstáv. Moduly môžete pridávať postupne, aj k už stojacemu ihrisku.

Vlastnosti

Kód 401007
Určenie Detské
Vek od 3 rokov
Vek do 10 rokov

Značka Jungle Gym

Jungle Gym Značka Jungle Gym ponúka široký sortiment produktov, prídavných modulov a príslušenstva ktoré vyčarí úsmev na tvári každému dieťaťu. Každé ihrisko je vyrobené z bezpečných a trvanlivých prírodných materiálov a môže byť vybavené tak, aby vyhovovalo deťom aj perfektne pristalo Vašej záhrade.