iiamo Chránič Citygrip na kočík Chevron triple

−57 %
12,69 € 5,42 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Štýlové a pohodlné chrániče na rukoväť akéhokoľvek kočíka, slúžiace ako prevencia a ochrana pred každodenným opotrebovaním. Ďalej sú tiež určené všetkým, čo chcú, aby ich kočík vynikal. Vďaka použitiu Citygrips sa vyhnete špinavým, spoteným rukám. Ďalšou výhodou je tiež možnosť prania.

Sarah Jessica Parker, Tori Spelling, Tifanny Thiessan aj ďalšie slávne mamičky návleky na rukoväte Citygrips milujú. Sú inovatívnym riešením, ktoré zahýbalo svetom mamičiek a maximálne spríjemnilo prechádzky s kočíkom - už žiadne otlačené, ulepené a špinavé ruky od nepohodlných rukovätí na kočíku, s tým je odo dneška koniec. Mäkkučké, pohodlné návleky si zamilujete okamžite pri prvej prechádzke s kočíkom a už ich nebudete chcieť pustiť (a to doslova). Stačí ich len navliecť na klasické rukoväte kočíka a je hotovo.

Vlastnosti

Kód 365 366
Určenie Detské

Značka iiamo

Iiamo je mladá, inovatívna a dynamická spoločnosť so sídlom v Dánsku, s víziou zjednodušiť život rodičom a ich deťom. Venuje veľkú pozornosť zdraviu a bezpečnosti svojich produktov. To je dôvod, prečo si iiamo vždy vyberá tie najlepšie a najviac organické materiály, ktoré sú dostupné pre dané produkty.