VALCO Korba Q pre Snap Ultra / Quad, čierna / hnedá (letné)

−23 %
101,78 € 77,96 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Korba Q PRO SNAP ULTRA, SNAP ULTRA SPORT, QUAD X

Pre optimálne pohodlie novorodenca môžete využiť možnosť a zaobstarať si vaničku. Vďaka unikátnemu systému QuickFit bude nasadzovanie vaničky hračkou. Vanička má polohovateľnú striešku, zadný kryt striešky možno rozopnúť, diel obsahuje sieťovanú výplň, ktorá zaistí prísun čerstvého vzduchu. Ďalej je vanička vybavená odnímateľným krytom a rukoväťou pre jednoduchšie prenášanie.

Pre použitie vaničky na kočík Snap Ultra, stačí len vybrať sedadlo a vaničku nacvaknúť priamo na konštrukciu miesto sedadla za použitia adaptéru, ktorý je súčasťou vaničky. Adaptér nasadíte na vaničku a s ním sa potom vanička zaistí na konštrukciu kočíka. Adaptér potom už môžete nechať nasadený na korbičke pre ďalšie použitie.

Vanička Q pasuje aj na kočík QUAD, vkladá sa namiesto ochranného oblúku. Pre jej upevnenie potrebujete špeciálne adaptéry, ktoré môžete dokúpiť ako príslušenstvo.

  • Ľahká, iba 3,5kg.
  • Vhodná pre deti už od narodenia.
  • Polohovacia strieška s rukoväťou na prenášanie.
  • Pri letnej búde sa dá rozopnúť zadný diel striešky, ktorý obsahuje sieťovanú výplň pre cirkuláciu vzduchu.
  • Bedrový pás.
  • Tvarovaný matrac.
  • Vaničku možno použiť na kočíky Snap Ultra, Snap Ultra Sport, na ktoré sa inštaluje pomocou adaptéra, ktorý je súčasťou vaničky, priamo na konštrukciu kočíka.
  • Vaničku možno ďalej inštalovať aj na kočík QUAD X, na ktorý sa inštaluje namiesto ochranného oblúku pomocou adaptérov, ktoré je možné dokúpiť zvlášť.
  • Nosnosť kočíka 9kg.

Vlastnosti

Kód N900.3
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 0 rokov
Hmotnosť 3,5 kg
Výška 630 mm
Šírka 420 mm
Dĺžka 820 mm
Nosnosť 9 kg

Značka VALCO

VALCO Kočíky Valco Baby kladú dôraz na potreby detí a ich rodičov s cieľom splniť a prekonat aj Vaše očakávania. Každý kočík Valco Baby sa môže chváliť ako svojim atraktívnym a štýlovým vzhľadom, bezpečnosťou a splnením všetkých povinných noriem, tak aj jednoduchým a praktickým využitím s radom uľahčenia, ktoré vychádzajú z potrieb a ohlasov samotných zákazníkov.