Baby Annabell® Baby Annabell ® Šatník 2v1 "Sladké sny"

Doprava zadarmo −26 %
Na sklade
Doprava zadarmo
70,55 € 51,53 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1071345

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Praktický kus nábytku je prebaľovacím stolom a šatníkovou skriňou v jednom. Má veľa miesta na uloženie oblečenia, plienok a hračiek pre Baby Annabell ®. Na dne je dokonca tajná schránka na dievčenské poklady. Prebaľovacia časť je umiestnená na hornej strane skrine a je vybavená matracoo s motívmi Baby Annabell ®. Na strane nájdete praktický držiak na fľaštičku.

Je vybavená aj malým nočným svetielkom v tvare ovečky. Ovečka zároveň hrá aj uspávanku, ktorej melódia Baby Annabell ® poteší, keď jej mamička mení plienku alebo keď Baby Annabell ® zaspáva.

  • Originálny doplnok pre bábiky Baby Annabell ®
  • Starostlivo navrhnuté doplnky rozvíjajú detskú predstavivosť a otvárajú nové možnosti a témy hry
  • Funguje na batérie 3 x LR44 / AG13 (sú súčasťou)
  • Baby Annabell ® Šatník 2v1 "Sladké sny": súčasťou je prebaľovací pult s matracom, poličky, zásuvka s priehradkami, tajná schránka, záclonky, držiak na fľaštičku a hracia ovečka s nočným svetlom.

Vlastnosti

Kód 700907
Určenie Dievčenské
Farba Farebná
Vek od 3 rokov

Značka Baby Annabell®

Baby Annabell®

Bábiky a príslušenstvo značky Baby Annabell patria pod známu nemeckú značku Zapf Creation, popredného európskeho výrobcu hračiek pre dievčatá. Baby Annabell ponúka nielen bábiky bábätka jednoduchších prevedení pre malé dievčatká, ale aj interaktívne bábätká s desiatkami funkcií. Baby Annabell kladie veľký dôraz na kvalitu vyrábaných hračiek. Hračky pre dievčatá učia malé mamičky citu, starostlivosť o druhých i schopnosti milovať.