BABY born® BABY born ® Bicykel

−13 %
Na sklade
45,06 € 39,18 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1018503

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Tut Tut ... Pozor, všetci z cesty, BABY born ® prichádza na svojom krásnom bicykli! A nemusí ani šliapať: tlačí ju totiž jej malá mamička, zatiaľ čo sa BABY born ® pevne drží riadidiel s kačičkou Bertou.

BABY born ® je pohodlne usadená v sedačke s koženým vzhľadom, na ktoré je bezpečne pripútaná bezpečnostným pásom. Pri jazde sa dokonca hýbu pedále! Pretože je BABY born ® ešte malá a stále potrebuje trochu tréning, má jej bicykel malé klipsne, aby nožičky BABY born ® na pedáloch pevne držali. A ak sa výlet na bicykli náhodou pretiahne, BABY born ® so sebou má aj fľasu s pitím upevnenú v držiaku na riadidlách a medvedík Bruno posvieti BABY born ® na cestu domov farebnými LED svetielkami. A zvonček v tvare kačičky Berty zabezpečí, že jazda bude vždy zábavná a bezpečná.

  • Originálny doplnok pre bábiky BABY born ®
  • Starostlivo navrhnuté doplnky rozvíjajú detskú predstavivosť a otvárajú nové možnosti a témy hry

Vlastnosti

Kód 823699
Určenie Dievčenské
Farba Farebná
Vek od 3 rokov

Značka BABY born®

BABY born®

Bábiky a príslušenstvo značky Baby Born patrí pod známou nemeckú značku Zapf Creation, popredného európskeho výrobcu hračiek pre dievčatá. Baby Born ponúka nielen bábiky bábätka jednoduchších prevedení pre malé dievčatká, ale aj interaktívne bábätká s desiatkami funkcií. Baby Born kladie veľký dôraz na kvalitu vyrábaných hračiek. Hračky pre dievčatá učia malé mamičky citu, starostlivosť o druhých i schopnosti milovať.