Apple iPod shuffle - 2GB, ružová, 4th gen.

57,90 € 54,20 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Nevynechávajte už svoje obľúbené skladby. Okrem batérie, čo vydrží 15 hodín, sa do iPodu shuffle zmestia ešte stovky skladieb. To bohato stačí na pesničky, bez ktorých si neviete predstaviť svoj tréning alebo dochádzanie. Aj na niekoľko playlistov, mixov Genius, podcastov a audiokníh.

Ovládajte hudbu stlačením tlačidla

Klikacie fyzická tlačidlá na prednej strane iPodu shuffle umožňujú prehľadne a ľahko ovládať prehrávanie hudby. Cvak, cvak, cvak. Ako hudba pre vaše prsty.

Rozohrajte to po svojom

Trebárs ste spontánny. Alebo máte radšej poriadok. Aby vám vyhovoval režim prehrávania, jednoducho prepnite ovládač. Vľavo vás hudba prekvapí náhodným prehrávaním. Uprostred budú vaše skladby hrať poporiadku.

Dajte svojej hudbe hlas

Povedzme, že počúvate skladbu a zaujíma vás jej názov alebo meno interpreta. Stačí stlačiť tlačidlo VoiceOver na vrchnej strane iPodu shuffle a prehrávač vám to povie. VoiceOver vám môže hovoriť aj názvy playlistov, medzi ktorými chcete prepínať.

Hovorí vaším jazykom

Francúzska milostná pieseň. Španielskej bolero. Talianska kantáta. Vaša knižnica hudby obsahuje skladby z celého sveta. Preto VoiceOver hovorí 29 rôznymi jazykmi. Dokáže vám teda povedať názvy skladieb a mená interpretov v ich rodných jazykoch alebo v akomkoľvek jazyku, ktorý si vyberiete.

Synchronizujte srdcové záležitosti

Pomocou iTunes v Macu alebo PC môžete svoj iPod shuffle ľahko zaplniť. Stačí vybrať playlist, audioknihy, podcasty alebo iné zvukové súbory, ktoré v ňom chcete mať, a spustiť synchronizáciu. Do iPode shuffle si môžete synchronizovať niekoľko playlistov, aby ste mali vždy po ruke dokonalý mix na každú náladu.

Nechajte si playlist miešať od Génia

Dobrý výber hudby môžete do iPodu shuffle dostať ešte jedným spôsobom: nechať to na génia. Ten automaticky nájde skladby, ktoré sa k sebe výborne hodia, a zostavuje mixy Genius, čo do iPodu shuffle môžete synchronizovať. Je to dokonalý spôsob, ako znovu objaviť skladby, ktoré ste nepočuli, ani nepamätáte.

Z hladkého anodizovaného hliníka.

Telo prehrávača je vyrobené z jediného kusu hliníka, takže iPod shuffle pôsobí nielen elegantne, ale taky pevne a odolne. A pritom z neho paleta ponúkaných farieb robí dokonalý módny doplnok.

Hodí sa kamkoľvek. A k čomukoľvek

iPod shuffle nie je len prenosný. Je na nosenie. Pripnite si ho na košeľu, sako, funkčné tričko, batoh alebo kabelku a bude držať - či lietate po meste, alebo na ovále.

  • Formáty: AAC, AAX, AIFF, Apple Lossless, MP3, WAV
  • Typ batérie: vstavaná
  • Doba hrania MP3 [hod]: 15
  • Rozhranie: USB 2.0

Vlastnosti

Kód 175360
Určenie Unisex

Značka Apple

Apple

Firma Apple Inc., predtým Apple Computer Inc., bola založená v roku 1976 v Kalifornii, v meste Cupertino, kde má dodnes svoju centrálu. Zakladateľmi boli Steve Jobs, Steve Wozniak a Ronald Gerald Wayne. Ťažisko obchodu Applu je vývoj a výroba počítačov, u ktorých firma pracuje na vývoji softvéru i hardvéru. Firma sa tiež zameriava na výrobu notebookov a mobilných telefónov.