Carrera Auto laferrari (iPhone, iPad)

Doprava zadarmo −22 %
Doprava zadarmo
67,89 € 52,45 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Auto na diaľkové ovládanie ovládané cez aplikáciu v zariadení iPhone, iPad (mobilný telefón, tablet). Aplikácia je zdarma.10 áut môže jazdiť naraz. Cez aplikáciu ovládate okrem smeru a rýchlosti, tiež zvukové efekty a svetla.

Spracovanie je veľmi kvalitné a detailné. Auto jazdí pomocou technológie Bluetooth. Vzdialenosť na ovládanie je 10 metrov a jazda je sprevádzaná zvukovými efektmi.

Obsah balenia:
1x auto
4x AA batérie sú súčasťou balenia
Vysielačkou je zariadenie iPhone, iPad (nie je súčasťou balenia)

Mierka 1:16
funkčné svetla
Vhodné pre deti od 5 rokov
Realistický interiér auta
Precízne zatáčanie a zrýchlenie

Vlastnosti

Kód GS3404
Mierka 1:16
Určenie Chlapčenské
Vek od 6 rokov

Značka Carrera

Carrera

Značku Carrera založil v Rakúsku v roku 1956 Wilhelm Anger, ktorý sa inšpiroval automobilovými závodmi Carrera Panamericana. O dvadsať rokov neskôr sa firma premenovala na Optyl International a venovala sa výrobe motocyklových a lyžiarskych okuliarov. Materiál Optyl, ktorý si Anger nechal patentovať, bol tvrdený plast o 20% ľahší ako acetát. Vďaka tomu sa znížili alergické reakcie a zlepšil sa komfort užívateľov. V roku 1974 sa firma premenovala na Carrera International a spolu s automobilovým dizajnérom Ferdinandom Alexandrom vyvinula kolekciu Carrera Porsche Design. V 80. rokoch 20. storočia Carrera sponzorovala Americký pohár, Zimné olympijské hry a preteky Formule 1. V roku 1996 firmu zakúpila skupina Safilo Group SpA a v súčasnej dobe má hlavné sídlo v talianskej Padove.