Doprava zadarmo

Carrera Auto - Red Bull RC1 (1:20) 2.4GHz

€ 45.25 € 30.15
Vypredané

Popis

Auto na diaľkové ovládanie od značky Carrera sa vyznačuje vysokou kvalitou, dlho dobou jazdy, krátkou dobou nabíjania, najnovšími technológiami as Špeciálna mi funkcie mi, ktoré prináša fantastické zážitky!

Medzi hlavné výhody patrí vysoká rýchlosť jednotlivých modelov. Autá majú kvalitné tlmiče, odľahčenú plastovú karosériu a presné riadenie / pridávanie rýchlosti. Všetky modely Carrera sú vo verzii RTR - rozbaľte a jazdite, čo znamená, že autá sú kompletné a v balení je všetko, čo je k jazde potreba (vrátane batérií a nabíjačky).

Kód: 201025

Mierka: 1/20

Rýchlosť: 12 km / h

Doba jazdy: 20 min

Doba nabíjania: 90 min

Veľkosť auta: 28 cm

Frekvencia: 2.4 GHz

Ovládanie: plne funkčný

Batérie: 3,7 - 600 mAh Li-on

Nabíjačka: USB kábel

Obsah balenia:
1x auto
1x vysielačka
1x nabíjačka
1x batéria

Vlastnosti

Kód: GCC1031
Mierka: 1:20
Určenia: Chlapčenské
Vek od: 10 rokov

Značka Carrera

Carrera znamená v španielčine závod a jedno Vám môžeme zaručiť. Akonáhle rozbalíte krabicu s logom Carrera, rozprúdi sa Vaša závodná krv na najvyššie otáčky a je jedno na akom okruhu as akým autom budete práve pretekať. Tento pocit zažívajú tisíce fanúšikov už od roku 1963, kedy značka Carrera zbadala svoju prvú pretekársku dráhu. Počas nasledujúcich viac než štyridsiatich rokov, sa Carrera prebojovala až na úplnú špičku v oblasti autodráh, áut a ich príslušenstva. Dnes vyrába produkty najvyššej kvality, ktoré sú určené nielen deťom, ale aj dospelým, pre ktoré sa stali autodráhy hobby na celý život.