HEXBUG Bojové pavúky

−23 %
61,78 € 47,24 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Vylepšená verzia Hexbug pavúka je tu! Futuristický súboj so svetelným lúčom. Za použitie diaľkového ovládača sa pavúk nielen pohybuje všetkými smermi, ale tiež strieľa lúčom na ostatné pavúky.

Šesťnohý pavúk má 360-stupňové riadenie IR ovládačom a otočnú hlavu s LED puškou s realistickým spätným rázom a futuristickými zvukmi. Rozsah dosahu lúča je 0,1 - 1,5 metra. Dodržujte túto vzdialenosť. Dosah IR ovládača je 5 metrov. Pavúk má počítadlo zásahov a pri súboji dôjde po 10 zásahoch k deaktivácii porazeného pavúka. Tento sa potom musí reštartovať stlačením tlačidla. Dvojkanálový ovládač umožňuje ovládať súčasne viac pavúkov. Pri súboji dvoch pavúkov musí byť jeden zapnutý (ovládač aj pavúk) v režime A a druhý (ovládač aj pavúk) v režime B.

V balení je dvojica pavúkov v rozličných farebných prevedeniach, napájania sú batériami 3xAG13, ovládač 2xAG13 (v balení).

Vlastnosti

Kód 804468
Vek od 8 rokov
Určenie Detské
Farba Farebná

Značka HEXBUG

HEXBUG

Na trh vstúpila v roku 2007 s cieľom ponúknuť tiež deťom možnosť pohrať sa s robotickými vymoženosťami tohto moderného sveta. Výrobky firmy HEXBUG sú nielen dizajnovo atraktívne, ale priťahujú pozornosť aj svojím inteligentným správaním. Kúpte svojim deťom zaujímavou, neošúchanou hračku, ktorá ich pripraví na svet plný moderných technológií.