Vtech Kidiminiz králiček růžový- hovorí SLOVENSKY

−36 %
28,69 € 18,15 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Roztomilé mačiatko, hravý psík alebo himalájsky králiček. To sú hračky KIDIMINIZ od spoločnosti VTech! Tieto interaktívne hračky si vaše malé ratolesti zamilujú na prvý pohľad. Deti môžu svojim zvieracím kamarátom vytvárať rôzne výrazy očí, nosa alebo úst. Zároveň sa ale o ne musí starať - umývať je a kŕmiť. Všetci maznáčikovia spolu navyše dokážu navzájom komunikovať. Môžu si spolu zatancovať, zaspievať alebo si dokonca povedia vtip. Pohybujú ušami i nohami. Zvieratka tiež fungujú ako budík, ktorý vaše najmenšie vzbudí príjemným spevom. Kúpte roztomilého maznáčika vašim deťom aj vy. Budete mať o zábavu postarané!

Ako to vlastne funguje?

Po stlačení tlačidla na hlavičke zvieratká, môže hra začať! Asi najzábavnejšie pre všetky deti je variant hry, kedy zvieratko chodí za jedlom. Vďaka zabudovanému pohybovému senzoru spozná Kidiminiz, že je ponúkané jedlo a doslova Pelas za kostičkou, mrkvičkou alebo rybičkou. A to dokonca do zákruty! Keď sa Kidiminiz pekne najedlo, povie deťom treba vtip!
V ďalšom stupni hry chcú Kidiminiz zvoliť z ponúkaného jedla, to správne, ktoré im najviac chutí alebo napríklad umyť fúziky. Za odmenu potom deťom aj zatancujú!

Ďalšie ohromná sranda nastáva, keď sa stretnú dvaja Kidiminiz. Pomocou zabudovaného snímača sa spoznajú a spoločne si zatancuje alebo hovoria vtipy. Fantastické na tom je aj to, že úplne rozdielne spolu komunikujú, keď stretne psík psíka, inak keď stretne psík králika a úplne iné vtipy sa rozpráva psík s mačičkou! To isté platí o králičkovi aj mačičke!

Vlastnosti

Kód 80-120328
Určenie Detské
Vek od 3 rokov
Vek do 5 rokov