Vtech Počty s kamarátom Hroch - modrý

−57 %
50,87 € 21,73 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 562561

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Viete, ako aspoň na chvíľku zabaviť vaše deti a zároveň je niečomu naučiť? Vyskúšajte kamaráta Hrocha od spoločnosti VTech. Vie hovoriť, vaše ratolesti naučia poznávať hudobné nástroje a zábavnou formou počítať do troch. Hrá dve veselé pesničky a obsahuje veľa pekných melódií a blikajúcich svetielok, ktoré priťahujú detskú pozornosť. Stlačenie tlačidiel a labiek hrocha posilňuje navyše detskú motoriku.
Je známe, že hra s loptičkami je pre deti tou najväčšou prirodzenou zábavou. Pri hraní s Vtech kamarátom hrochov si navyše deti užijú nielen veľa zábavy, ale naučia sa aj logickému mysleniu. Hroch je interaktívna hračka, to znamená, že deti tiež vyzýva k hre. Keď napríklad dieťa stlačí číslicu 2, Vtech kamarát Hroch je požiada o vhodení dvoch loptičiek. Keď dieťa vhodí jeden, ozve sa Mňam mňam. Môžeš mi dať ešte jeden loptičku? Po vhodení správneho počtu loptičiek je dieťa odmenené Skvelé !. Vtech kamarát hroch žiada po dieťati aj presné počty loptičiek alebo hádzanie loptičky do otvorenej pusy: Hádzaj mi loptičky do rytmu.

Kamarát Hroch tak bude pre deti tou pravou radosťou a počítanie sa pre deti stane zábavou!

Je hračka bezpečná? Hračka spĺňa najprísnejšie kritériá pre hračku a jej používanie je absolútne bezpečné. Zodpovedá normám SR a EÚ a má vystavené riadne atesty aj vyhlásenie o zhode.

Vlastnosti

Kód 80-112428
Určenie Detské
Vek od 3 rokov
Vek do 5 rokov