EP Line Carotino - multifunkčný stolík

−56 %
37,00 € 15,99 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Veselý pán Mrkvička predstavuje vašim deťom úžasný multifunkčný stolík s veľkou sadou vzdelávacích a úžasných hier. Jedinečná sada zábavných a edukatívne hier pre predškolské deti. Ty si zábavnou formou precvičia všetky základné oblasti vzdelávania. Sada obsahuje pevný a bezpečný stolík s veľkým úložným priestorom a mnohými doplnkami, na ktorom si dieťa môže hrať aj maľovať. V sade nájdete aj dve zábavné hry, Hon na pána mrkvičku a Králičie skok. Ďalej je tu mnoho elektronických hier zameraných na učenie tvarov, farieb, slov, povolania a dopravných prostriedkov. Ak dieťa správne zodpovie kvíz na rube kartičiek, pán Mrkvička sa ozve a rozsvieti. S multifunkčným stolíkom si vaše deti užijú veľa zábavy.

Balenie obsahuje stolík, pána Mrkvička, 2 hry, ruletu so šípkou a 4 figúrkami, elektronické puzzle s obrázkom mesta, elektronickú tabuľku s časťou abecedy, 8 kartičiek s obrázkami povolania, 8 kartičiek s ukážkami farieb, 6 kartičiek s dopravnými prostriedkami a 6 skladačiek, 6 kartičiek s rôznymi tvarmi a 6 skladačiek, návod.

Vlastnosti

Kód DIT1544
Určenie Detské
Vek od 3 rokov
Vek do 6 rokov

Značka EP Line

EP Line Značka EP Line vznikla v roku 2008 so zámerom dovážať do Českej republiky kvalitné, originálne a zábavné hračky. Medzi hlavné ciele patrí starostlivý výber hračiek, rozumná cena, skvelá kvalita a predovšetkým zábava pre všetky deti.