Doprava zadarmo

Fisher Price Projektor so svetlami a zvieratkami

€ 49.02 € 41.13
Vypredané

Popis

Táto vychytávka odoženie všetky bubáky od postieľky vášho dieťaťa! Nového spoločníka jednoducho pripevníte k detskému lôžku a nekonečná zábava môže začať! Multifunkčné zariadenie, ktoré najlepšie uspí vaše bábätko, v sebe skrýva oslňujúci svetelnú show, uspávanky na dobrú noc či iné upokojujúce zvuky. Je ozdobené tigrom, levom, opičkou a nechtíkom, ktorí sú podsvietenie farebnými diódami a môžu sa aj hýbať! Stlačte tlačidlo v tvare tigríka, vyberte si jeden z troch skvelých režimov a doprajte dieťatku veľkolepé zážitky!

Na výber je 30 minútové hranie hudby, s ktorou sa rozžiari displej padajúcimi hviezdičkami a rozhýbu sa veselá zvieratká alebo hudba s padajúcimi hviezdičkami a treťou možnosťou je len hudba. Vystriedajte všetky varianty!

Prevádzka na 4x AA LR6 batérie. Určené pre deti od 0 mesiacov.

Vlastnosti

Kód: 25BFL54
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 3 rokov

Značka Fisher Price

Mamičky aj otcovia chcú pre svoje deti len to najlepšie. Preto ich už od ich narodenia obklopujú peknými a nápaditými hračkami. Nájdete pestrý výber veselých hračiek, všetkých možných farieb i tvarov. Hračky Fisher Price, ktoré ponúkame, sú kvalitné, zdravotne nezávadné a zaobstaráte ich za veľmi priaznivé ceny. V našej ponuke si vyberie každý - a bude odmenený šťastným a spokojným úsmevom hrajúceho si dieťatka.