Lamaze Textilná knižka Jednorožec Tilly

−15 %
12,93 € 10,99 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Proces čítania môže u detí začať vo veľmi rannom veku. Vďaka Lamaze textilnej knižke s nádhernými ilustráciami sa dieťa učí predstavivosti a získava nové informácie z iných prostredí a svetov. Zoznamuje sa napríklad so životom v prírode, životným prostredím, spoznáva nové miesta a objekty, nové tvary, farby a veľkosti. Stotožnením s postavami v knihe sa deti učia sociálnym zručnostiam, akými sú zdieľanie a spolupráca - dospelý predčíta, dieťa otáča stránkami knihy. Lamaze knihy sú navrhované v spolupráci s vývojovými odborníkmi. Zadná obálka obsahuje návody ako knihu používať pre jednotlivé štádiá veku dieťaťa. Použité sú len tkaniny s trvanlivou potlačou s dlhou odolnosťou. Farby tak zostávajú stále rovnako intenzívne aj po viacerých praniach. Použitá výplň je vyrobená z najlepších polyesterových vlákien, čo zaisťuje zvýšenú mäkkosť a dlhú životnosť hračiek.

U všetkých hračiek Lamaze, ktoré sa môžu dostať do úst použité PVC.

Hračky Lamaze sú testované bez ohľadu na kategóriu pre ktorú sú určené podľa najprísnejších noriem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN.

Ako knihu používať?

Počas čítania ukazujte na zvieratká a predmety v knihe, pomenujte ich a upozornite na ich rozdielne farby a tvary. Napodobujte zvuky zvierat a nechajte deti, nech ich zopakujú. Odkrývajte a znovu zakrývajte záložky v knižke a zahrajte si hru na schovávačku. Dajte dieťaťu možnosť otáčať záložkami a stránkami knihy. Rozvoj zmyslov detí vo veku 6-12 mesiacov

Zrak: Deti milujú hru na schovávačku. Je pre nich neuveriteľne zábavné, keď predmet zmizne a potom sa zrazu znova objaví. Pestrofarebné vzory priťahujú detskú pozornosť.

Sluch: Deti vnímajú bežnú medziľudskú komunikáciu a veľmi ich teší moment prekvapenia. Začína sa rozvíjať detská reč, deti si vymýšľajú svoje slová, opakujú slabiky a jednoduché pesničky.

Hmat: Pohyb: Lezenie, prevaľovanie a vzpieranie sa do stoja. Stačí málo a čoskoro vaše dieťa urobí prvý krok! Tieto pohyby mu dodávajú slobodnú možnosť vyjadriť sa.

  • Obsahuje výrobok magnety ?: NIE
  • Šírka výrobku: 7,7 cm
  • Váha výrobku vr. balenie: 0,01 kg
  • Vek: 0-24
  • Výška výrobku: 27,4 cm

Vlastnosti

Kód 27914
Určenie Detské
Farba Farebná
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov

Značka Lamaze

Lamaze Značka Lamaze inšpiruje zvedavosť detí hravými a vynaliezavými hračkami. Formou hry deti začínajú skúmať a objavovať svoje vrodená nadanie a vy tak môžete oslavovať každý pokrok v ich vývoji. Hračky Lamaze podporujú zdravý rozvoj dieťaťa a urobí z hry radosť pre Vás i Vaše dieťa.