Vtech Ukecaná loptička

−16 %
Na sklade
27,41 € 22,95 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 690923

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Vtech Ukecaná loptička. Krásna farebná lopta je určená pre deti už od 6 mesiacov. Vďaka unikátnej technológii so zabudovaným pohybovým snímačom je loptička, aj bez pričinenia dieťaťa, takmer neustále v pohybe.

Najpredávanejší produkt od značky VTECH v celej histórii firmy. Novinka na českom trhu v českom jazyku. Krásne farebná lopta je určená pre deti už od 6 mesiacov. Vďaka unikátnej technológii so zabudovaným pohybovým snímačom je loptička, aj bez pričinenia dieťaťa, takmer neustále v pohybe. Pred dieťaťom sa sama kotúľa na rôzne strany, odrazí sa aj od prekážky, k tomu hrá známe melódie alebo zaspieva dve pesničky. Loptička provokuje deti k pohybu, tým že sa ju snažia chytiť. Môžu za ním liezť alebo aj utekať. Keď ju dieťa chytí, napríklad za farebné stužky, dozvie sa napríklad, čo robí opička, lev alebo slon. Zvieratká tiež dieťaťu povedia, aké majú radi číslo, tvar alebo farbu.

Môžeš stlačiť slona? alebo Kde je koliesko ?, to sú príklady otázok, ktoré loptička kladie malému nezbedníkovi. Ak sa mu podarí správne odpoveď na otázky loptičke, určite ho nezabudne pochváliť! Rodičia určite ocenia možnosť nastavenia hlasitosti, automatické vypnutie loptičky, keď si s ním dieťa prestane hrať a predovšetkým extrémne vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu.

Vlastnosti

Kód 80-151528
Určenie Detské
Vek od 3 rokov
Vek do 5 rokov