Zipfy Carvingový bob - Totem

€ 35.90
Vypredané

Popis

Carvingové lyže poznáme. Ale boby? Zipfy parádne zatáčajú!

Model pre "bobistov- srdciarov" inšpirovaný graffiti a komiksmi. Carvingové boby pre tých, ktorí nechcú splynúť s davom!

Ako jazdiť? Posaďte sa, uchopte "knipel", natiahnite nohy a ide sa! "Kapota" podopiera natiahnuté nohy jazdca.
Brzdite jednoducho nohami. Ak chcete zastaviť, pritiahnite "knipel", zakloňte sa a zadnú časť bobov zaborte do snehu.
Vďaka nízko položenému ťažisku a profilovanej sklznici sa na boboch ZIPFY carvuje jednoduchým náklonom do zákruty, pričom sa druhou rukou prdržiavajte "kniplu".
Boby Zipfy sú veľmi pevné a ľahké. Hore na kopec ich vytiahnete na popruhu alebo si ich jednoducho prehodíte cez rameno.

Konečne boby nielen pre deti, ale aj pre teenagerov a dospelých so zmyslom pre humor. Carvingové boby ZIPFY unesú viac ako 100 kg, takže sa na nich vyblázni celá rodina. Parádne sa ovládajú - dá sa na nich zatáčať aj skákať! Stačí sa nakloniť do zákruty a rukou sa pridržiavať "kniplu". Z pražského veľtrhu For Toys 2012 si boby ZIPFY odniesli cenu GRAND PRIX za najlepší exponát. Americký výrobca myslí na malých  bobistov 3 do 6 rokov aj na ozajstných "bobistov- srdciarov", pre ktorých tento rok pripravil umeleckú edíciu.

Vlastnosti

Kód: ZB19
Určenia: Detské
Vek: 6-106 rokov

Značka Zipfy

Carvingové lyže poznáme. Ale boby? Zipf parádne zatáčajú! Vezmite sebou na hory počas jarných prázdnin klzáky, s ktorými sa vyšantia deti ai taťkové sa vráti do svojich detských rokov! A vy si užite zaslúžený odpočinok.