Zipfy Carvingový bob - Samurai

€ 35.90
Tovar máme skladom!

Popis

Carvingové boby Zipfy sú novým zimným športom pre celú rodinu - pre dospelých aj deti od troch rokov.

 

Veľmi ľahko sa ovládajú - vďaka nízko položenému ťažisku a profilovanej sklznici jazdec carvuje jednoduchým náklonom do zákruty - prenesie váhu na stranu, rukou sa dotýka svahu, pričom sa druhou rukou pridržiava "kniplu". Brzdí sa jednoducho nohami. Ak chcete zastaviť, pritiahnite "knipel", zakloňte sa a zadnú časť bobov zaborte do snehu.

Sú veľmi pevné, ľahké a ľahko sa nosia. Vydržia toho naozaj veľa: model Zipfy CLASSIC je vďaka svojej nosnosti 113 kg určený nielen školákom, teenagerom, ale aj ich rodičom.


Model Zipfy CLASSIC je určený všetkým bobistom od 6 rokov, unesie až 113 kg.


Boby Zipfy sa vyrábajú z polyetylénu s vysokou hustotou - z jedného z najtvrdších plastov, vďaka ktorému sú nesmierne pevné a odolné. Tento kompozitný materiál obsahuje aj ultrafialový stabilizátor, ktorý chráni boby pred poškodením a stratou farby vplyvom slnečného žiarenia. Sú veľmi ľahké - iba 1,6 kg.
Zipfy CLASSIC sú 53 cm dlhé, 33 cm široké a 41 cm vysoké.


Najjednoduchší, najbezpečnejší a najzábavnejší ZIMNÝ ŠPORT!


Posaďte sa, uchopte "knipel", natiahnite nohy a ide sa! "Kapota" podopiera natiahnuté nohy jazdca.
Brzdite jednoducho nohami. Ak chcete zastaviť, pritiahnite "knipel", zakloňte sa a zadnú časť bobov zaborte do snehu.
Vďaka nízko položenému ťažisku a profilovanej sklznici sa na boboch Zipfy carvuje jednoduchým náklonom do zákruty, pričom sa druhou rukou prdržiavajte "kniplu".

Boby Zipfy sú veľmi pevné a ľahké. Hore na kopec ich vytiahnete na popruhu alebo si ich jednoducho prehodíte cez rameno.

 

Vlastnosti

Kód: ZB23
Určenia: Detské
Barva: Farebná
Vek od: 6 rokov
Vek do: 99 rokov

Značka Zipfy

Carvingové lyže poznáme. Ale boby? Zipf parádne zatáčajú! Vezmite sebou na hory počas jarných prázdnin klzáky, s ktorými sa vyšantia deti ai taťkové sa vráti do svojich detských rokov! A vy si užite zaslúžený odpočinok.