Karton P+P Školský set - modrý - Premium kvety

Doprava zadarmo
Na sklade
Doprava zadarmo
58,15 € 52,69 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Set obsahuje:

anatomický batoh

Premium Anatomický školský batoh je ergonomicky tvarovaný, zaisťuje správne usadenie batohu na chrbát. Polstrovanie je z príjemného priedušného materiálu. Široké, mäkčené, nastaviteľné popruhy, sú navrhnuté tak, aby dokonale priľnuli a rovnomerne zaťažili plecia dieťaťa. Vnútorné usporiadanie batohu sa skladá z jednej veľkej kapsy, ktorá má dva rozdeľovníky, kam sa pohodlne zmestia všetky školské potreby pre deti z I. stupňa ZŠ. V prednej časti batohu je vrecko na zips na drobnosti. Na bokoch batohu sú vrecká zips. Má pogumovaný úchyt pre prenášanie batohu v ruke. Batoh je doplnený o početné reflexné plochy pre zvýšenie bezpečnosti dieťaťa. Dno batohu je z pevného materiálu, chráni tým obsah pred prevrhnutím a vysypaním. Exkluzívne prevedenie i dizajn. Rozmery: 33 x 21 x 39 cm.

školský peračník

1 poschodový 2 chlopne bez náplne. Školský peračník je určený pre žiakov 1. stupňa ZŠ. Má celkom 28 pružných gumových pútok pre uloženie písacích potrieb. Na chlopniach sú priehľadné vrecká, vhodné miesto na školský rozvrh hodín. Rozmer: 19,5 x 4 x 12,5 cm.

Vrecko na cvičky

Vrecko s obľúbeným motívom je vhodný na prezuvky alebo úbor na telesnú výchovu. Vrecúško sa uzatvára stiahnutím šnúrok. Možno nosiť cez rameno alebo pripevniť k batohu. Materiál: 100% polyester. Rozmer: 38 x 30 cm.

Vlastnosti

Kód 0-124
Určenie Dievčenské
Farba Modrá
Vek od 6 rokov

Značka Karton P+P

Karton P+P

Značka Karton P + P bola založená roku 1996. V ponuke školských potrieb ako sú batohy, aktovky, peračníky a ďalšie príslušenstvo, sú pre školákov každoročne pripravované novej kolekcie s atraktívnymi motívmi. Medzi tie najobľúbenejšie patria Hello Kitty, Cars, Spiderman, Minnie a ďalšie. Spoločnosť rozšírila aj ponuku anatomických batohov pre žiakov II. stupňa základnej alebo strednej školy s cool mladistvým dizajnom.