Doprava zadarmo

Karton P+P Anatomický batoh Ergo Kids - čierno-žltý - Tractor

€ 51.81 € 44.41
Tovar máme skladom!
U vás doma 28. 4. až 1. 5.

Popis

Anatomický školský batoh je ergonomicky tvarovaný odľahčený batoh. Chrbát batohu je vystužená hliníkovým rámom. Polstrovanie je z príjemného priedušného materiálu. Široké mäkčené nastaviteľné popruhy, sú navrhnuté tak, aby dokonale priľnuli a rovnomerne zaťažili plecia dieťaťa a hrudný popruh zafixuje batoh na správnom mieste. Skladá sa z 3 priestranných komôr opatrenými pevnými zipsami, kam sa pohodlne zmestia všetky školské potreby pre deti z 1. stupňa ZŠ.

V prednej časti batohu sú dve menšie vrecká pre uloženie drobnejších predmetov. Na bokoch batohu sú 2 vrecká na zips - jedna na fľašu s pitím (po rozopnutí zipsu je v nej sieťované vrecko pre lepšie uchytenie fľaše), druhé zipsové vrecko je určené na drobnosti. Batoh je doplnený o početné reflexné plochy pre zvýšenie bezpečnosti dieťaťa. Má pogumovaný úchyt pre prenášanie batohu v ruke. Dno batohu je opatrené plastovými nožičkami.

Vlastnosti

Kód: 3-186
Rozmery: 28 x 41 x 17 cm
Určenia: Detské
Barva: Čierna
Vek od: 6 rokov
Materiál: 100% polyester

Značka Karton P+P

Značka Karton P + P bola založená roku 1996. V ponuke školských potrieb ako sú batohy, aktovky, peračníky a ďalšie príslušenstvo, sú pre školákov každoročne pripravované novej kolekcie s atraktívnymi motívmi. Medzi tie najobľúbenejšie patria Hello Kitty, Cars, Spiderman, Minnie a ďalšie. Spoločnosť rozšírila aj ponuku anatomických batohov pre žiakov II. stupňa základnej alebo strednej školy s cool mladistvým dizajnom.