Doprava zadarmo

Karton P+P Anatomický batoh OXY Neon - modrý

€ 50.51 € 40.33
Vypredané

Popis

Extraľahký dvojkomorový batoh s vystuženým vreckom na notebook, určený pre 2. stupeň a študentov. Študentský batoh OXY má ergonomicky tvarovaný chrbtový systém Soft. Skladá sa z 2 priestranných vreciek opatrených pevnými zipsami, v prednej časti jedno malé vrecko napr. na drobnosti. V prednej časti batohu vrecko na zipsové zapínanie prístupné z vrchnej časti. Dve priestranné komory s kvalitným zipsovým uzatváraním. Dve bočné zipsové vrecká vhodné na drobnosti. Hlavná komora opatrená vreckom na suchý zips na notebook. Predné vrecko s organizérom (na uschovanie písacích potrieb, dokladov a pod.)

Nastaviteľné popruhy sú navrhnuté tak, aby dokonale priľnuli a rovnomerne zaťažili plecia. Polstrovanie je z príjemného priedušného materiálu. Športovo založené deti uvítajú popruhy na uchytenie napr. Skateboardu.

Vlastnosti

Kód: 3-175
Určenia: Chlapčenské
Barva: Modrá
Vek od: 12 rokov

Značka Karton P+P

Značka Karton P + P bola založená roku 1996. V ponuke školských potrieb ako sú batohy, aktovky, peračníky a ďalšie príslušenstvo, sú pre školákov každoročne pripravované novej kolekcie s atraktívnymi motívmi. Medzi tie najobľúbenejšie patria Hello Kitty, Cars, Spiderman, Minnie a ďalšie. Spoločnosť rozšírila aj ponuku anatomických batohov pre žiakov II. stupňa základnej alebo strednej školy s cool mladistvým dizajnom.