Doprava zadarmo

SunCe Anatomický školský batoh ABB - Disney Cars

€ 59.22 € 48.11
Vypredané

Popis

Jedinečný školský batoh, najľahší svojho druhu na trhu. Hmotnosť batoha nepresahuje 1 kg! Chrbát batohu je vystužený a ortopedicky tvarovaný. Vďaka tomu kopírujú tvar detskej chrbtice. Takto vystužená a tvarovaná zadná časť z polyetylénu umožňuje rovnomerné rozloženie záťaže na celú plochu chrbta dieťaťa. Ramenné popruhy sú široké 6 cm, čo zabraňuje zarezávaniu popruhov do ramien dieťaťa. Popruhy naviac kopírujú tvar krku a ramien, čím pomáhajú zmenšiť tlak na telo a udržujú správne rozloženie váhy.

Dno batohu je vyrobené z veľmi odolného plastu, ktorý zabraňuje poškodeniu a zašpineniu spodnej časti batohu a jeho rohov a tým predlžuje životnosť celého batohu. Celý batoh je vyrobený z veľmi kvalitných, odolných a nepremokavých materiálov.

Vnútorný priestor je rozdelený do 2 veľkých a 2 menších vreciek. Všetky vrecká sú so zapínaním na zips a sú prekryté chlopňou na suchý zips. Na bokoch sú dve vrecká na gumu. Uško na zavesenie s gumovou časťou pre dobré držanie.

Na zadnej strane batohu je miesto pre meno, adresu a telefón.

  • ROZMERY: výška 41,5 cm, šírka 39 cm, hĺbka 25 cm (výška s pútkom 42 cm).

 

Vlastnosti

Kód: S-3004 CCA
Rozprávkový hrdina: Cars
Určenia: Chlapčenské
Vek od: 6 rokov

Značka SunCe

Značka SunCe prináša deťom a dospelým širokú škálu výrobkov z oblasti školských potrieb a batohov ako do školy, tak aj pre voľný čas. SunCe disponuje licenciami od svetovo preslávených firiem. Ich kreslenie a filmoví hrdinovia zdobia jej výrobky už niekoľko rokov.