Doprava zadarmo

SunCe Anatomický školský batoh ABB Disney Minnie

€ 59.22 € 44.41
Tovar máme skladom!

Popis

Jedinečný školský batoh, najľahší svojho druhu na trhu. Hmotnosť batohu nepresahuje 1 kg! Chrbát batohu je vystužený a ortopedicky tvarovaný. Vďaka tomu kopíruje tvar detskej chrbtice. Takto vystužená a tvarovaná zadná časť z polyetylénu umožňuje rovnomerné rozloženie záťaže na celú plochu chrbta dieťaťa.

Ramenné popruhy sú široké 6 cm, čo zabraňuje zarezávaniu popruhov do ramien dieťaťa. Popruhy naviac kopírujú tvar krku a ramien, čím pomáhajú zmenšiť tlak na telo a udržujú správne rozloženie váhy.

Dno batohu je vyrobené z veľmi odolného plastu, ktorý zabraňuje poškodeniu a zašpineniu spodnej časti batohu a jeho rohov a tým predlžuje životnosť celého batohu.

Celý batoh je vyrobený z veľmi kvalitných, odolných a nepremokavých materiálov.

Vnútorný priestor je rozdelený do 2 veľkých a 2 menších vreciek. Všetky vrecká sú so zapínaním na zips a sú prekryté chlopňou na suchý zips. Na bokoch sú dve vrecká na gumu.

Uško na zavesenie s gumovou časťou pre dobré držanie.

Na zadnej strane batohu je miesto pre meno, adresu a telefón.

Praktická taška na prezúvky, telocvik a alebo voľný čas. Taška má jednu veľkú kapsu a malú na suchý zips. Taška sa sťahuje pomocou šnúrok, ktoré vedú cez celú zadnú časť a dá sa nosiť na chrbte alebo na ramene.

Prázdny peračník s chlopňou na 31 písacích potrieb a miestom na rozvrh.

Vlastnosti

Kód: S-3004 MOM
Určenia: Detské
Rozprávkový hrdina: Minnie
Vek od: 6 rokov
Vek do: 12 rokov
Rozmery batohu: 41,5 x 39 x 25 cm
Hmotnosť batohu: 0,9 kg
Nosnosť: 9 kg Rozmery tašky
Rozmery peračníka: výška 21 cm, šírka 14 cm, hĺbka 3 cm, chlopňa - 11,5 cm

Značka SunCe

Značka SunCe prináša deťom a dospelým širokú škálu výrobkov z oblasti školských potrieb a batohov ako do školy, tak aj pre voľný čas. SunCe disponuje licenciami od svetovo preslávených firiem. Ich kreslenie a filmoví hrdinovia zdobia jej výrobky už niekoľko rokov.