Doprava zadarmo

Bugga Chlapčenské snehule - zeleno-čierne , EUR 34

€ 25.42 € 22.20
Vypredané

Popis

Chlapčenské zimné snehule pre poriadneho vyvádzania v snehu! Vďaka celogumovej chodidlovej časti sa jedná o jednu z najpraktickejších zimných snehulí u ktorej budete mať istotu, že chodidlá Vašich detí zostanú suché aj pri náročných snehových podmienkach. Snehule sú vybavené vyberacou termo-izolačnou vložkou, ktorá dostatočne chráni chodidlá proti premrznutiu. Upevnenie sa prevádza pomocou gumového remienka na suchý zips. Pre dodatočné utesnenie (proti zapadnutiu snehu) možno snehule zatiahnuť v hornej časti pomocou gumového zadrhovadla.

UPOZORNENIE Z dôvodu hrubostennej thermo izolačnej vkladacej stielky, ktorá zmenšuje vnútorný priestor obuvi, doporučujeme posun o 2 veľkosti. Príklad na nohu veľkosti 27 doporučujeme veľkosť 29.

Topánky do snehu, ktorým nikto nepovie inak ako snehule. Nosili sme ich my a nosia ich aj naše deti. Ľahučké a zateplené detské topánky sú ideálnym spoločníkom na zimné vyčíňanie v snehu! Detské snehule už skôr boli zárukou ideálneho obutia do zimy.

Vlastnosti

Kód: B00040-19 34
Určenia: Chlapčenské
Veľkosť: EUR 34
Vek od: 7 rokov
Vek do: 12 rokov
Vonkajší materiál: syntetika
Vnútorná materál: textil
Materiál podrážky: guma
Zapínanie: sťahovacia šnúrka

Značka Bugga

Bugga je česká značka, ktorá sa zameriava na výrobu vysoko kvalitného oblečenia aobuvi pre deti. Vaše ratolesti určite ocenia kvalitné a funkčné oblečenie do každého počasia. Moderný design ide ruka v ruke s kvalitnými materiálmi. Objavte pohodlie podtaktovkou značky Bugga.