Stonz Detské nepremokavé topánočky / návleky / snehule s mývalom - červené, EUR 23

Doprava zadarmo

Tabuľka veľkostí

Doprava zadarmo
€ 44.04 pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí,
môžete bez problémov vrátiť

Popis

Topánočky Stonz sú určené na zateplenie nožičiek bábätiek rovnako ako na ich ochranu v neskoršom období prvých krôčikov. Tiež sa výborne hodí nošencům, keď je potrebné vyriešiť zahrání nožičiek vykukujúce zo šatke alebo nosidlá a tiež v situáciách, keď sa dieťa nosí, ale občas sa hodí možnosť odložiť do trávy, nechať ho chvíľku prebehnúť, alebo sa poválet v snehu. Veľkostne sú vhodné od narodenia až do cca 2,5 rokov. Sú vyrobené z vodeodolné, ale ohybné nylonovej látky, ktorá nôžku ochráni pred bežnými poveternostnými vplyvmi a udrží ich v suchu. Vnútri nájdete fleesovou vrstvu navyše, ktorá nožičky udrží v teple. Spodná časť capačků Stonz je z pogumovanej látky vo zdrsnené úprave, ktorá je tiež vodeodolná a na hladkých povrchoch nekĺže.

Topánočky Stonz sú ľahké a tvarovo poddajné, pri chôdzi v nich je zachovaný kontakt s povrchom. Nožička nie je ničím obmedzovaná, čo sa hodí pri nosení, neskôr v dobe lezenia, sedenie na chodidlách ale aj v začiatkoch samostatnej chôdze, kedy má chodidlo možnosť posilniť všetky svaly. Stonz sa ľahko navliekajú, otvor vo vrchnej časti je dostatočne priestranný. Dajú sa jednoducho natiahnuť cez rôzne vrstvy tepláčikov, ponožiek alebo cez mäkké kožené topánočky. Aby neskĺzavali, dajú sa stiahnuť okolo členkov gumičkou, druhá gumička je ešte na hornom leme.

Použité kvalitné a odolné materiály umožňujú nosenie vnútri aj vonku na tráve, v snehu. Jediné obmedzenie je chôdza po betónu, ktorý je hrubý a časom by sa spodná pogumovaný materiál mohol prodřít. Používať sa dajú v našich končinách prakticky celoročne, na jar, ak je treba aj v lete, na jeseň as vnútornou zatepľovací vložkou, ktorá sa dá dokúpiť zvlášť, aj v zime.

Vlastnosti

Kód Rancoon_Plus_Foam_L
Typ zapínanie Sťahovacia gumička
Výška obuvi Vysoká
Určenia Detské
Veľkosť EUR 23
Barva Červená
Materiál 100% nylon

Značka Stonz

Stonz

Kanadská značka Stonz vytvára oblečenie pre daždivé a mrazivé počasie Kanady. Teraz značka vytvára jedinečné kolekcie topánok, rukavíc a čiapok pre deti. Výrobky sa vyznačujú jedinečnými vzormi a aplikáciami, ktoré pobavia a zapáči sa.